Samsung A10s yazılım yükleme yaparken fail hatası

Samet2233

Hectopat
Daha fazla  
Hocalarım merhaba Samsung A10s cihazıma sistem çöktüğü için yazılım atacaktım Odin3 kullanıyorum fakat faıl! Diye bir uyarı verdi durdu telefon açılmıyor siyah ekranda kalıyor çözümü var mıdır? Odin3'ün SS'lerini ekliyorum.
1655328653366.png

Son düzenleyen: Moderatör:

İndiriyorum hocam internetim hızlı ancak indirdiğim yeirn sunucusu kötü kusura bakmayın sizide çok yordum zamanınızıda aldım.

Hocam indirdim şu an dosyayı çıkartıyorum sadece ap dosyasınımı yükleyeyim ?
Hocam tekrardan bu hatayı alıyorum.

1655335305679.png

Acaba Türkçe olduğu için olabilir mi İngilizce indireyim mi nedne böyle yapıyor auth un türkçesi yetki neden böyle diyor anlamadım.
İndiriyorum hocam internetim hızlı ancak indirdiğim yeirn sunucusu kötü kusura bakmayın sizide çok yordum zamanınızıda aldım.

Hocam indirdim şu an dosyayı çıkartıyorum sadece ap dosyasınımı yükleyeyim?

1655335305679.png

Acaba Türkçe olduğu için olabilir mi İngilizce indireyim mi nedne böyle yapıyor auth un türkçesi yetki neden böyle diyor anlamadım.

Ben bir İngilizce indirip deneyeyim çok uğraştırıyor Türkçe
Merhaba hocam telefona factory reset attım ve hafıza düzeldi yardımların için teşekkür ederim çözüldü olarak işaretleyeceğim iyi geceler.

Son düzenleme:

Hocam indirdim şu an dosyayı çıkartıyorum sadece ap dosyasınımı yükleyeyim?

Eki Görüntüle 1421301

Ben bir İngilizce indirip deneyeyim çok uğraştırıyor Türkçe.
Merhaba hocam telefona factory reset attım ve hafıza düzeldi yardımların için teşekkür ederim çözüldü olarak işaretleyeceğim iyi geceler.

Doğru onu akıl edemedim stock ROM yükledikten sonra gapps yüklensin ve cihaz kendine gelsin diye factory reset atardık.

Yeni konular

Geri
Yukarı