Samsung A10S'ten iPhone 7'ye geçilir mi?

C:\kerem

Kilopat
Yer
Ev
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle belirtme istiyorum ki bu bir satın alma tavsiyesi değil.
Şu an kullandığım cihaz Samsung A10S, genel anlamda memnun olduğumu söyleyebilirim ama ara sıra kanser edebiliyor donma takılma açısından, aslına bakarsanız beni tedirgin eden şey pil. Batarya bana yeter mi bilemiyorum, çok kararsız kaldım, iPhone 7'nin hızı beni cezbediyor fakat 1960 mAh bataryaya sahip olduğunu hatırlayınca tüm hevesim kaçıyor. "Anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı?" sorusu bundan daha kolay bir soru. Sizce geçmeli miyim?
(iPhone 7'nin pil sağlığı %83)

Arkadaşlar öncelikle belirtme istiyorum ki bu bir satın alma tavsiyesi değil.
Şu an kullandığım cihaz Samsung A10s, genel anlamda memnun olduğumu söyleyebilirim ama ara sıra kanser edebiliyor donma takılma açısından, aslına bakarsanız beni tedirgin eden şey pil. Batarya bana yeter mi bilemiyorum, çok kararsız kaldım, iPhone 7'nin hızı beni cezbediyor fakat 1960 mAh bataryaya sahip olduğunu hatırlayınca tüm hevesim kaçıyor. "anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı?" sorusu bundan daha kolay bir soru. Sizce geçmeli miyim?
(iPhone 7'nin pil sağlığı %83)

%83 ise bulaşmayın derim %95 altı alınmaz bana göre.

İkiniz de haklı gibisiniz. Fakat arkadaşlarıma danıştığım ve kendim baktığım gibi yine çok kararsızım :(

Pil sağlığı %83 ? Güç olarak elbette iyi olur fakat arkadaş zaten batarya hakkında endişeli korktuğu başına gelmesin.
Sizi pil sağlığı konusunda bilgili olarak kabul ederek soruyorum. İnstagram Youtube gibi uygulamaları kullanarak ne kadar saat kullanabilirim?
Batarya dediğin su parasına değişiyor dert değil.
Hmm, ne kadara yaptırılır peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı