Samsung A11 nasıl hızlandırılır?

altaybond40

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar babam birkaç ay önce anneme A11 aldı, bilirsiniz anne baba telefonu almak için düşük özellikli cihaz alınır ama bu telefondan annem bile şikayetçi. Yarım saat bir bakayım dedim sorunu ne diye resmen Samsung bu telefonu alanlar için işkence çektirmek için üretmiş sanki. Kilit ekranı bile 3-4 saniyede açılıyor. Çok donup kasıyor. Özellikleri kötü evet ama performansı maksimuma veya bir şekilde hızlandırma yöntemi var mı? Yoksa ya satacağız ya da buna ROM atacağım, tabii uygun ROM ve TWRP bulabilirsem.

ROM atarsan servis garantisini yakarsın. Artık anneler babalar neredeyse bizim kadar İnstada Youtube'da falan takılıyor. Hem anneler her zaman en güzeline layık. Bir iPhone 14 olamasa da daha performanslı bir Samsung veya benzeri Android cihaz yeterli.

ROM atarsan servis garantisini yakarsın. Artık anneler babalar neredeyse bizim kadar İnstada Youtube'da falan takılıyor. Hem anneler her zaman en güzeline layık. Bir iPhone 14 olamasa da daha performanslı bir Samsung veya benzeri Android cihaz yeterli.
Bu telefonda dıştan iyi gibi gözüküyor zaten kamerası fazla olunca ve ekranı delikli olunca iyi sanıp almış büyük ihtimal. Garantiye verirsem kullanıcı hatası deyip gönderirler bence .

Hocam ben olsam bütçe var ise yeni telefon alırım. Annemde de şuan Redmi 8A var, cinnet geçirtecek bir cihaz. Ben de bir ara onu kullanıyordum. Sonra A23 aldım şuan çok memnunum. Sırf anne diye, evde vakit geçiriyor diye kötü telefon kullanması üzücü bir şey. Zaten üstteki hocam da bahsetmiş, ROM'da garanti gidiyor. Başına bir şey gelirse sıkıntı olur (dıştan hasar vb.) Sana kalmış ama bence yenisini al.

Yeni konular

Geri
Yukarı