Samsung A14 kasıyor

DoparennKiba

Hectopat
Merhaba, öncelikle iyi akşamlar herkese. 3 ay önce kendime tertemiz bir Samsung A14 telefon aldım. Almaz olaydım! Her uygulamada bir kasma, donma sorunu olması, Instagram YouTube gibi platformlarda performansın yerlerde olması, ana menüde takılmalar vs. her sorunu yaşıyorum.

Benim şikayetim ise aslen şu. Arkadaşım da aynı cihazı benimle aldı ve onun telefonu sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Hiçbir sıkıntısı yok. Yaşadığım hiçbir olumsuzluğu da yaşamıyor.

Telefonu defalarca sıfırladım ve temizledim ama fayda etmiyor arkadaşlar. Bana bir yol gösterin. En sonuda telefonu değiştireceğim bu gidişle...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşınızınkin ile sizinki tamamen aynı mı?
5G versiyon ve 4G versiyon arasında uçurum SoC farkı var. Türkiye'ye 5G versiyon gelmedi ama bir bakın.
4G versiyonunda ana menüde takılmalar olacağını da zannetmiyorum, abeslik var gibi.

5G versiyon ve 4G versiyon arasında uçurum SoC farkı var. Türkiye'ye 5G versiyon gelmedi ama bir bakın.
4G versiyonunda ana menüde takılmalar olacağını da zannetmiyorum, abeslik var gibi.
Aynı evet daha dün kontrol ettim.

Ve evet abeslik var değil mi ! Şuan bile kasıyor size cevap yazarken.

Garantiye gonderin bu durumda degisim isteyin.
Galiba öyle yapmak en iyisi olacak gibi...

Geri
Yukarı