Samsung A20S flaş camında leke

sarpdemirtas

Centipat
Arkadaşlar iki gün önce Turkcell'den Samsung Galaxy A20 s aldım. Sabah titizlikten fark ettim flash camında pas lekesi gibi bir leke topluluğu vardı. Işıkta kahverengi gibi gözüküyor ama tam dik bakınca beyaz gibi. Tam kenarlarda biraz, içe büyümüş, flash ışığını beyaz duvara açınca hiçbir sıkıntı olmadı. Kulak çöpüyle silmeyi falan denedim gitmedi. Parmakla silmeyi denedim daha çok büyüdü sanki. Telefonu bir kere uyurken düşürdüm o da çok alçak bir yataktan hemen baktım hiçbir şey yok ama flash camında leke vardı. O sırada fark ettim bunu zaten. Ekran koruyucusu ve kılıf var telefonda.

Son düzenleme:
Arkadaşlar iki gün önce Turkcell'den Samsung Galaxy A20 s aldım. Sabah titizlikten fark ettim flash camında pas lekesi gibi bir leke topluluğu vardı. Işıkta kahverengi gibi gözüküyor ama tam dik bakınca beyaz gibi. Tam kenarlarda biraz, içe büyümüş, flash ışığını beyaz duvara açınca hiçbir sıkıntı olmadı. Kulak çöpüyle silmeyi falan denedim gitmedi. Parmakla silmeyi denedim daha çok büyüdü sanki. Telefonu bir kere uyurken düşürdüm o da çok alçak bir yataktan hemen baktım hiçbir şey yok ama flash camında leke vardı. O sırada fark ettim bunu zaten.
Bu arada eklemeyi unutmuşum da ekran koruyucusu ve kılıf var telefonda.
Renk doygunluğu ve daha çok aydınlatma elde edilmesi açısından kullanılan çift tonlu flaş teknolojisinden bahsediyor olabilir misiniz?
1590910447955.png

Geri
Yukarı