Çözüldü Samsung A21S telefonda Recovery mode açılmyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swaglikeohio

Hectopat
Samsung A21S cihaza sahibim. Telefon tamamen kapalı olduğu halde iken ses açma + güç tuşuna basıyorum. Samsung logosu geliyor ve elimi tuşlardan çekiyorum. Sonrasında ise recovery mode'a atlaması gereken yerde gidip normal bir şekilde androidi açıyor. Ne yapmam lazım?

Çözüm
USB hata ayıklamayı aç. ADB komutları ile girmeyi dene.
Bu komutla gireceksin.
adb reboot recovery
Cihazınız nedir?
A107F
Screenshot_20220809-185157_Settings.jpg

ses açma kapama guc tusunua basıp deneyın
Hocam denedim olmadı ne yazık ki.
Cihazı tamamen kapat. Ses açma + Power tuşuna basılı tut. Cihaz açılınca Power tuşunu bırak ve ses açma tuşuna basılı tutmaya devam et.
Cihazı tamamen kapattım. Ses açma tuşuna ve power tuşuna basılı tutarak cihazı açtım. Ekrana samsung logosu geldi. Ses açma tuşuna basılı tutmaya devam ettim power tuşunu bırakarak. Sonrasında ise animasyonlu bir samsung ekranı geldi ve android açıldı. (Recovery mode değil dümdüz açıldı.
USB hata ayıklamayı aç. ADB komutları ile girmeyi dene.
Bu komutla gireceksin.
adb reboot recovery
ADB komutlarını nasıl alacağım? Geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklamayı mı açmam lazım ayrıca?

@Swaglikeohio
Bunu indirin.

@Swaglikeohio
Bunu indirin.
Hocam telefona bir program falan kurmama gerek var mı? USB ile bağladıktan sonra dümdüz dediğiniz komutu mu yazmam lazım?

Cihaz brick olmaz değil mi?

Geri
Yukarı