Samsung J7 Pro Recovery mode sorunu

Dosya içeriğini bir klasöre çıkartın, klasörde shift + sağ tık yapıp PowerShell penceresini açın ve adb devices yazın. Daha sonra adb reboot yazabilirsiniz.
Şöyle bir hata aldım.

index.png

Telefonunuz bilgisayara takılı halde mi? Telefonunuzun sürücülerinin de yüklü olması gerekiyor.

Evet, takılı haldeyken yaptım. Sürücüler yüklü mü bilmiyorum.
Telefonunuz bilgisayara takılı halde mi? Telefonunuzun sürücülerinin de yüklü olması gerekiyor. Ortam değişkeni olarak eklemeyi deneyiniz bir de.
Başka bir çözümü yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, takılı haldeyken yaptım. Sürücüler yüklü mü bilmiyorum.
Bu Bilgisayar'a sağ tıklayın, Özellikler'e gidin, Gelişmiş Sistem Ayarları'na basın, Ortam Değişkenleri'ne basın, Path'e basıp Düzenle'ye tıklayın, Yeni deyin ve konum olarak platform-tools'un olduğu yeri ekleyin. Klasörü direkt C sürücüsüne atabilirsiniz.

Ekleyeceğiniz dizin de şu olur: C:\platform-tools.

Şimdi cmd'yi istediğiniz şekilde başlatın ve adb reboot yazın.

Bu Bilgisayar'a sağ tıklayın, Özellikler'e gidin, Gelişmiş Sistem Ayarları'na basın, Ortam Değişkenleri'ne basın, Path'e basıp Düzenle'ye tıklayın, Yeni deyin ve konum olarak platform-tools'un olduğu yeri ekleyin. Klasörü direkt C sürücüsüne atabilirsiniz.

Ekleyeceğiniz dizin de şu olur: C:\platform-tools.

Şimdi cmd'yi istediğiniz şekilde başlatın ve adb reboot yazın.
Telefonumda galiba sürücüler yokmuş.

index.png

Telefonumda galiba sürücüler yokmuş.

Eki Görüntüle 619976
USB Hata Ayıklama ayarını açmadıysanız öyle gözüküyor. O ayarı açtınız mı? Açmadıysanız geriye yapacak tek şey bataryanın bitmesini beklemek kalıyor maalesef.

Bu ayar telefonun Geliştirici Seçenekleri kısmında bulunuyor. fastboot reboot komutunu da deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı