Samsung A30 vs Huawei P Smart 2019

DH'den Burak Şolt P Smart 19 incelemesinde bahsediyor RAM sıkıntısından. O videoda GM 9 Pro ile de karşılaştırmıştı.

Açıkçası fiyat olarakta daha uygun olan GM 9 Pro alınması daha rasyonel bir karar olacaktır. Yonga seti avantajı, ekran, kamera, pil ömrü, ses hepsinde bu 2 modelden daha üstün bir cihaz.
GM9 Pro ikisindende daha iyi fakat ekran gövde oranı düşük ve Genaral Mobile bana güven vermiyor.

GM9 Pro ikisindende daha iyi fakat ekran gövde oranı düşük ve Genaral Mobile bana güven vermiyor.

Markaya karşı önyargınızdan kaynaklanıyor. Ben gm 5 plus önerenlere bu forumdan sürekli karşı çıkmıştım. Cihazların bazıları gerçekten sorun yaratıyordu. Gm 8 ile tasarım ve donanımsal olarak iyi bir yolda yol aldılar. Cihazlarda önceki serilerinde olan kronik problemleri taşımıyordu. GM 9 Pro'da ise firmanın tamam mı devam mı? cihazı oldu.

İlk çıktığından beri takibindeydim kronik bir sorunu yoktu, fiyatı ilk açıklandığında rakipleri geçen seneki amiral gemisi cihazlardı ve bu cihazlar karşında güçsüzdü. Yapılan fiyat indirimleri ile şu an piyasada en iyi f/p cihazı oldu. Kendim kullandığım için söylemiyorum cihaz gerçekten bu sefer olmuş; Samsung veya Huawei'den farksız, fiyat olarakta sunduğu özellikler bakımından rakiplerinin önünde.

Tarifeye ek alıcam bu iki cihaz taksitli fiyatları arasında 30 lira var A30 daha pahalı. Donanım olarak A30 bana da önde geldi ama uzun kullanımda kaygılarım var.
Uzun kullanımda Samsung kalitesi ortada. Arkadaşım G3, G5 G6 bozdu ben hala S5 kullanıyorum bir fonksiyonunda bile takılma dahi yok, pilim 2 gün gidiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı