Samsung A32 suya düştü

BartuP

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Gece yarısı telefonuma su teması oldu. Yüksek mi orta seviye mi bilmiyorum ama direk panikledim pirince koydum. Duşa girip çıktığımda kendi kendine downloading yazıyordu. Ben de hemen bir şey yapmak istemediğim için cancel için kapattım ve pirince koydum. Ama telefondan hala zamanla yavaşlayan titreme sesleri geliyordu. Ne yapabilirim söyleyin verilerimi kaybetmekten çok korkuyorum. Cihaz 10 ay önce MediaMarkt'tan alındı ve 2 yıllık sigorta ile beraber aldık.

Fotoğraf olarak atamadım ama telefon duştan çıktığımda bu ekrandaydı sıfırlama yapıyor diye korkup kapattım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O ekrandan stock ROM, Custom recovery ve root atılıyor. Yani sıfırlama yapılmıyor.

O zaman servise verip bakımını yaptırın.

Hocam fotoğrafı inceledim. Adamdaki farklıymış. Bende orada sol üstte Odin mode yerine factory resetli bir şeyler yazıyordu yani benimki sistemi baştan kuruyordu.

Son düzenleme:
@BartuP
Fotoğraf atma şansınız var mı? Ona göre araştırma yapayım.

Telefon hala pirinçte. Kısa devre oldu mu bilmiyorum ama olmasın diye sigortaya götürene kadar açmayacağım. Attığım fotoğrafa çok benziyordu ama Odin mode yazmıyordu. Çünkü bir şey indirmedim telefon kendi kendine açılıp titreyerek onu indiriyordu kısa devre yapar diye korkup kapattım.

Geri
Yukarı