Samsung A32 vs A51

Hocam Realme 7 alana kadar 7 Pro alınır zaten. Cidden haklısınız R7 fiyatını haketmiyor şu an.

Eskiden Realme 7 Pro 4500 civarındaydı hocam :D

Genelde Oppo'nun cihazlarına oluyor bu gerçekten bir anda fiyat artıyor sonra düşüyor ama önceki fiyatına göre yene çok pahalı oluyor.
Reno 2Z eskiden 2600'dü şu anda kaç TL bilmiyorum ama bir aralar 3500'e satılıyordu :(

Realme 7 önerecektim son zamanlarda fırladı gitti fiyatı. 3500TL bütçe yetiyor ama parasını hak etmiyor hala 3000TL olsaydı alınabilirdi. Bunların dışında POCO X3 NFC bunlar arasında A32 öneriyorum.
Hocam almışken Samsung gibi bir marka olsun istedim. Zamanında cok marka çıktı sonradan düştüler. Bilinen olsun istedim.
Eskiden Realme 7 Pro 4500 civarındaydı hocam :D

Genelde Oppo'nun cihazlarına oluyor bu gerçekten bir anda fiyat artıyor sonra düşüyor ama önceki fiyatına göre yene çok pahalı oluyor.
Reno 2Z eskiden 2600'dü şu anda kaç TL bilmiyorum ama bir aralar 3500'e satılıyordu :(
Gereksiz arttı gerçekten. Gün günü tutmuyor.

Hocam almışken Samsung gibi bir marka olsun istedim. Zamanında cok marka çıktı sonradan düştüler. Bilinen olsun istedim.

Gereksiz arttı gerçekten. Gün günü tutmuyor.

Hocam Samsung istiyorsanız ya bütçenizi arttıracaksınız ya da alabileceğiniz cihazın 2 katı kötü bir cihaz alacaksınız gibi bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı