Samsung A33 1.59 SAR değeri sorun oluşturur mu?

mauve

Hectopat
Merhaba dün yeni telefon aldım. Aslında Galaxy S20 FE almak için gitmiştim. Ama çalışan A33'ü çok fazla övdü. S20 FE güncelleme almayacak, A33'te 5G var daha ileriye dönük olur falan dedi. Ben de onu aldım ama şu an bayağı pişmanım. İade değişim falan da olmuyormuş artık. Her neyse A33'ün SAR değerleri bir hayli yüksek geldi. 1.59 olduğu yazıyor. Sizce bu bir sıkıntı oluşturur mu?

Iade edin cihazi. Fikrimi degistirdim deyip S20 FE alin. A serisi ve M serisi orta segment denebilir.
Söyledim ama hattı taktıktan sonra garanti süresi başlıyor, eğer iade istiyorsanız servise göndermemiz ve telefonda bir sıkıntı olduğunu teyit etmeleri lazım, sorun olmayan telefonu iade değişim yapamayız dediler. Elinizdeki cihaz gayet iyi gerçekten bir sıkıntı olursa gelin diyorlar.

Söyledim ama hattı taktıktan sonra garanti süresi başlıyor, eğer iade istiyorsanız servise göndermemiz ve telefonda bir sıkıntı olduğunu teyit etmeleri lazım, sorun olmayan telefonu iade değişim yapamayız dediler. Elinizdeki cihaz gayet iyi gerçekten bir sıkıntı olursa gelin diyorlar.
14 gun iade sureniz var, daha yeni kanun isleme koyulmadi. Hakkinizi arayin o telefon alinmaz.

Maalesef aldım artık. Çok pişmanım ama yapacak bir şey yok.
Ah be dostum. A52s almayı düşünüyordum. Ben de bir perakende mağzasına gitmiştim ve bir tane satış temsilcisi A53'ü almam için türlü türlü bahaneler uydurmuştu. Yok neymiş garantisi yokmuş, nm'si daha azmış. Gittim eve internetten A52s aldım. Taş gibi maşallah. Laptop alırken kanmıştım bu tuzaklara tabi o zaman küçüktüm ama bu sefer kanmadım ve kanmayacağımda.

Ah be dostum. A52s almayı düşünüyordum. Ben de bir perakende mağzasına gitmiştim ve bir tane satış temsilcisi A53'ü almam için türlü türlü bahaneler uydurmuştu. Yok neymiş garantisi yokmuş, nm'si daha azmış. Gittim eve internetten A52s aldım. Taş gibi maşallah. Laptop alırken kanmıştım bu tuzaklara tabi o zaman küçüktüm ama bu sefer kanmadım ve kanmayacağımda.
14 gun iade sureniz var, daha yeni kanun isleme koyulmadi. Hakkinizi arayin o telefon alinmaz.
Ya cidden istiyorum s20 fe şuan. Hatta ben de başta A52s düşünüyordum ama mağazada yoktu. Hiç kabul etmiyorlar. Bir daha gitmeye de utanıyorum. Cidden mümkün mü ısrar etsem. Hiç imkanı yokmuş gibi yaklaşıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı