Samsung Galaxy A10 SAR Değeri Sorun Olur Mu?

egecam_17

Decapat
SAR Değeri 10g (Baş) 0.321 W/kg
SAR Değeri 10g (Vücut) 1.09 W/kg

Pek sıkıntı olacağını sanmıyorum, bunu konu sadece SAR değeri için değil, A10 kullanan varsa avantaj/dezavantaj yazabilir mi?

Böyle marka ürünlerde zaten sar değeri standart değerlerin altında olmak zorunda yani zararlı olsa zaten piyasaya süremezler. Bu nedenle bunlar da ideal seviyelerde ki açıkçası KENDİ ADIMA KONUŞMAK gerekirse sar değeri mevzusuna da pek takılmıyorum en basitinden otobüse binice hiç yoksa 50-60 tane telefonun sinyaleri, etraftaki evlerden gelen wifilerin sinyalleri, radyo - tv sinyalleri, baz istasyonlarının sinyalleri içimizden geçiyor. Kendi cebimizdeki telefonun da sar değeri 0.5W/kg değilde 1W/kg oldu diye ölmeyiz herhalde ki cep telefonunun yaydığı özgün salınımdan da kaynaklı direk bir hastalık geçiren de duymadım.

Peki şimdi kullanan varsa, avantaj/dezantaj yazabilir mi?
Fiyatına göre pek de f/p ürünü olduğu söylenemez. Çini rakiplerinin özellikle kamera konusunda gerisinde kalıyor. Onlara bakmanız paranızın karşılığını daha çok verecektir. Birde A serisini Samsung pek de hakkını vermiyor. Galaxy a8 2015 kullanıyorum sadece 2016'da bir kere Android sürüm güncellemesi aldı bir daha da Samsung bu telefonun adını anmadı.
Peki şimdi kullanan varsa, avantaj/dezantaj yazabilir mi?
Önerilerim de;
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
General Mobile Gm 9 Pro (Önceki sorunları da unutmamak gerek bu cihaz şu anda iyi olsa da ileride ne olur garanti veremem ama hiç bir markaya da bu garantiyi veremeyiz zaten.)
Xiaomi Mi A2 Lite
Honor 10 Lite (tabii yasaklar unutulmamalı eğer amerika ve çin barışmazsa sıkıntı olabilir.)
Huawei P Smart 2019

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı