Samsung A34 alınır mı?

Timur44

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Samsung A34 almayı düşünüyorum ve kullananlara modelden memnun olup olmadıklarını sormak istiyorum. Video çekme konusunda 4K kalite sunuyor mu? Instagram'da paylaşılan gönderilerin, hikayelerin fotoğraf kalitesi iyi oluyor mu? Şarjı 1 gün dayanıyor mu? Gibi gibi konular hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Samsung A34 almayı düşünüyorum ve kullananlara modelden memnun olup olmadıklarını sormak istiyorum. Video çekme konusunda 4K kalite sunuyor mu? Instagram'da paylaşılan gönderilerin, hikayelerin fotoğraf kalitesi iyi oluyor mu? Şarjı 1 gün dayanıyor mu? Gibi gibi konular hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
4 k kaliteyi bilmiyorum ama Hikaye vb atarken kalite düşmüyor Şarjı rahat 1 gün gidiyor Sürekli kullanımda bile Ben 1 tane aldım memnun kalıp 2.sini sipariş verdim 1 ay arayla bence tam fiyat performans

Şarj dayanır ama hiç bi Android sosyal medya fotoğraf konusunda başarılı değil bana göre. Bi şekilde çözünürlük düşüyor ve kafayı yiyor. Apple'da bitek olmadığını söyleyebilirim.

Merhaba arkadaşlar. Samsung A34 almayı düşünüyorum ve kullananlara modelden memnun olup olmadıklarını sormak istiyorum. Video çekme konusunda 4K kalite sunuyor mu? Instagram'da paylaşılan gönderilerin, hikayelerin fotoğraf kalitesi iyi oluyor mu? Şarjı 1 gün dayanıyor mu? Gibi gibi konular hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinir.

Bütçeniz ne kadar?

4K 30 FPS veriyor kamerada. Bütçeniz 2K daha çıkıyorsa S20 FE alın.

Şahsen S20 FE öneririm. Bende 2-3 ay önce A34 ile S20 FE arasında kaldım. Uzun araştırmalardan sonra S20 FE aldım ve tek sıkıntı yaşamadım şuana kadar. Kalite istiyorsan S20 FE, güncel olsun dersen A34 ama A34 S20 FE ile yarışacak bir telefon değil minimum A54 al güncellik istiyorsan. Kamerasıda A54 ve S20 FE'ye göre vasat.

A34 annem kullanıyor güzrl trlefon mart ayından beri kullanıtır 9800 TL idi
Ama kamera, performans vs bekliyorsan S20 FE bakabilirsin.
Donanım olarak da çok daha üstün ama güncelleme ve uzun kullanım önemsiyorsanuz A34 güzeldir

Şarj konusunda 1 günü rahat çıkartır artar bile. Ön ve arka kamera ile 4K 30FPS video çekilebilmekte. 10-11K fiyatı olan cihazlar arasında işlemcisi en iyi olan cihazdır.

Şarj konusunda 1 günü rahat çıkartır artar bile. Ön ve arka kamera ile 4K 30FPS video çekilebilmekte. 10-11K fiyatı olan cihazlar arasında işlemcisi en iyi olan cihazdır.
S20 FE Snapdragon 865?

Yaklaşık 1.5 haftadır kullanıyorum. Çok memnunum. Fotoğraf çekme konusu, benim adıma yeterli ama ben çok fotoğraf çeken biri değilim, o yüzden bu konuda yapacağım değerlendirmeler ne derece seni tatmin eder, bilmiyorum. Ben telefonu 10.400 TL'ye aldım. Ayırdığım maksimum para buydu, o yüzden bu fiyat bandı için alabileceğim maksimum verimi aldığımı düşünüyorum. Telefonda maksimum TFT oynuyorum, oyun performansı da yeterli bu yüzden. Günlük kullanım için çok yeterli olduğunu düşünüyorum. Şarjı 1 gün gidiyor full kullanımda. 1 saatte full dolum yapabiliyorsun. Video konusunda ise ön kamerada 3 seçenek sunuyor: uhd, fhd, hd 30 fps. Arka kamerada ekstra fhd 60 fps çekim var. Gayet güzel çekiyor, bence. Son olarak belirtmem gerekiyor ki hoparleri çok iyi streo deneyimi çok güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı