Samsung A34 vs Samsung A54

Direk Google'a a34 vs a54 yaz çıkıyor
Siz atın. Ben bakacağım resmi yerlere zaten baktım nereye baktıysanız atında bidaha oradan kaçarak uzaklaşalım.
A34'ün kamera sensörü giriş seviye sayılabilecek bir sensör olan IMX582. A54 ise IMX766 bulunduruyor. Daha iyi bir orta seviye sensör. Bunun dışında A54 daha üstün zaten ama fiyatını hak etmiyor.
Fiyatını hakedip etmemesi farklı bir konu bana kalırsada etmez.

Fiyatını hak edip etmemesi farklı bir konu bana kalırsa da etmez.
A34 vs A54 sorusunun cevabını aldığında, cevap sonucundaki cihazı satın almak isteyecek. Fiyatını hak etmediğini söylemek tam olarak da konuyla alakalı bir durum.

Yanlış bilgi
A34 vs A54 sorusunun cevabını aldığında, cevap sonucundaki cihazı satın almak isteyecek. Fiyatını hak etmediğini söylemek tam olarak da konuyla alakalı bir durum.

A54'un stereo hoparlörü, cam arka kapağı, su ve toza dayanıklılık sertifikası, ortam ışığı sensörü, gürültü önleyici mikrofonu gibi bir sürü kilit özelliği var. A34'e göre aradaki farkı hakeder.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım fiyatını hak etmeyen bir cihazı satın almak istiyorsan seni tutan yok, ikisi arasından A54 daha iyi.
Bu nasıl üslup böyle, bana kazıklanıp kazıklanmayacağımı sen söyleyemezsin, para senden mi çıkıyor? Forumda sorum açık ve net belli, cihaz önerisi isteyen yok. İyi günler.

A34'e göre aradaki farkı hak eder.
Konuya attığım ilk mesajdan beri A54 önerdim zaten, fiyatını hak etmeme sebebi Realme GT2'nin aynı fiyatta olması. Realme GT2 almadığı sürece fiyatını hak etmeyen bir cihaz almış olacak.

Bu nasıl üslup böyle, bana kazıklanıp kazıklanmayacağımı sen söyleyemezsin, para senden mi çıkıyor? Forumda sorum açık ve net belli, cihaz önerisi isteyen yok. İyi günler.
Bu üslubun sebebi kötü cihazı almak için diretmen. Daha iyi bir öneri yapılmasına rağmen kulak asmıyorsunuz.

Son düzenleme:
Konuya attığım ilk mesajdan beri A54 önerdim zaten, fiyatını hak etmeme sebebi Realme GT2'nin aynı fiyatta olması. Realme GT2 almadığı sürece fiyatını hak etmeyen bir cihaz almış olacak.

Bu üslubun sebebi kötü cihazı almak için diretmen. Daha iyi bir öneri yapılmasına rağmen kulak asmıyorsunuz.
Arkadaşım laftan anlamıyorsun galiba, burda direten sensin. En başta da belirttim sana. Ben iki telefondan birini tercih edeceğim. Eğer sen birilerine zorla realme gt2 aldırmaya çalışacaksan o kişi ben olmayayım.

A54'un stereo hoparlörü, cam arka kapağı, su ve toza dayanıklılık sertifikası, ortam ışığı sensörü, gürültü önleyici mikrofonu gibi bir sürü kilit özelliği var. A34'e göre aradaki farkı hakeder.
Ayrıca yanlışın var, bilgi eksiğini tamamlamadan ürün önermemelisin.

A54'te de, A34'te de IP67 sertifikası var ve her ikisinde de stereo hoparlör var.

"The Galaxy A34 has a hybrid stereo speaker setup. One dedicated speaker is on the bottom of the phone, and an amplified earpiece handles the other channel."
--"
The Galaxy A54 has the usual hybrid stereo speaker system with one speaker firing out the bottom and the earpiece serving as a second speaker. "
--
"It's perhaps around here that we should once again mention the Galaxy A54's IP67 rating. Getting dust and water resistance in the midrange is still fairly rare, so it's worth emphasizing it on the phones that do have it."
--
"Just like last year, we are happy to see the excellent IP67 ingress protection rating in place. The phone is well sealed to protect from water and dust, including a thick rubber gasket on the SIM/microSD tray."

Yeni konular

Geri
Yukarı