Samsung Galaxy A34 vs A54

Bütçe
11000
Kesin olmamakla birlikte SD versiyonu belki bir yıl daha Android sürümü alacak. Güvenlik güncellemesi ise 2 yılı var daha. Siz bilirsiniz.

Hocam SD alacağım zaten sıkıntı yok ama kafamı karıştıran şu. A54 alırsam ben Exynos ile papaz olacağım diye korkuyorum.

Android 14 alacağı son büyük güncelleme diye biliyorum. Üstelik s serisi Samsung'un amiral gemisi telefonlarıdır. Yani a serisinden her zaman daha iyi.

Bir de o var hocam Samsung'un zamanında S9 ile adını nasıl duyurduğunu biliyorum s serisi harici diğerlerini iyi görmüyorum ayrıca kuzenimde vardı a serisinden bir telefon rezaletti resmen.

Kesinlikle SD 865 çok daha iyi bir işlemci.
Hocam SD alacağım zaten sıkıntı yok ama kafamı karıştıran şu. A54 alırsam ben Exynos ile papaz olacağım diye korkuyorum.
2 yıla çuvallar tamamen gibi geliyor. Suç Exynos'ta değil aslında 2100 güzel mesela. Sadece adamlar tutturamiyor ya iyi yapıyor ya batırıyor.

Bir de o var hocam Samsung'un zamanında S9 ile adını nasıl duyurduğunu biliyorum s serisi harici diğerlerini iyi görmüyorum ayrıca kuzenimde vardı a serisinden bir telefon rezaletti resmen.
Kasıyor zamanla. Deli eder insanı.

Kesinlikle SD 865 çok daha iyi bir işlemci.

2 yıla çuvallar tamamen gibi geliyor. Suç Exynos'ta değil aslında 2100 güzel mesela. Sadece adamlar tutturamiyor ya iyi yapıyor ya batırıyor.

Ben zaten oyun oynamıyorum hocam kamerası iyi telefonun Instagram'ın fotoğrafı bozma olayını da iPhone ile bugün test ettim tamamen Instagram algoritması ile alakalı geniş açıda 4K çektiğim fotoğrafı 800x1600 civarlarına kendi sıkıştırdı kalitesini de düşürdü.

S9 serisi muhteşemdir. A21s kullanıyorum, ilk zamanlar iyiydi fakat Android 12'ye çıktıktan sonra pil hızlı bitmeye başladı, arayüzler kasıyor. Tabii ki A54 bu kadar kalitesiz değil fakat ilk tercihiniz her zaman s serisi olsun derim.

S9 serisi muhteşemdir. A21s kullanıyorum, ilk zamanlar iyiydi fakat Android 12'ye çıktıktan sonra pil hızlı bitmeye başladı, arayüzler kasıyor. Tabii ki A54 bu kadar kalitesiz değil fakat ilk tercihiniz her zaman s serisi olsun derim.

Xiaomi düşündüm hocam ama 2023 de çıkan telefona OIS koymayan firmadan bir şey beklenmeyeceğini öğrendim benim iPhone 7 de bile var şaka gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı