Samsung A34 vs Xiaomi Redmi Note 12 Pro

Mahmut13265

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar fikirlerinizi öğrenmek istiyorum yeni telefon alacağım ve kararsız kaldım. Şu anda 2 telefonda çok güzel ama size göre bu iki telefon arasından en güzeli hangisi. A34 mü Note 12 Pro mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de aynı güçte 12 Pro 5G seçerdim ben.

İlerleyen zamanlarda root veya Custom ROM için Redmi Note 12 Pro 5G çok daha iyi olur Samsung cihazlarda Knox sıkıntı çıkartıyor. Ayrıca One UI sevmiyorum ben.

Arkadaşlar fikirlerinizi öğrenmek istiyorum yeni telefon alacağım ve kararsız kaldım. Şu anda 2 telefonda çok güzel ama size göre bu iki telefon arasından en güzeli hangisi. A34 mü Note 12 Pro mu?

Xiaomi tarafına bulaşmak istemezdim. A34 is best. O telefonu ROM atmadan kullanabilene helal olsun.

A34. Xiaomi yazılımına yaklaşmayın bile. Biraz araştırırsanız sorunları ve şikayetleri görürsünüz. Xiaomi biraz daha güçlü ama Samsung yazılımı ile direkt geçecektir. A34 kullanıcısıyım çok memnunum. Aynı parada hem Xiaomi hem Samsung olsaydı direkt Samsung seçerdim ben.

A34 Custom Rom ya da ROOT atmayı önermiyoruz KNOX sayacı yüzünden Xiaomi cihaza istersen Pixel Experience bile kurursun mis gibi.

A34. Xiaomi yazılımına yaklaşmayın bile. Biraz araştırırsanız sorunları ve şikayetleri görürsünüz. Xiaomi biraz daha güçlü ama Samsung yazılımı ile direkt geçecektir. A34 kullanıcısıyım çok memnunum. Aynı parada hem Xiaomi hem Samsung olsaydı direkt Samsung seçerdim ben.

Evet, cidden One UI çok optimize bir arayüz. Redmi Note 7 gibi telefonlar 2 - 3 yıl sonra kasmaya başlıyor. Bir akrabamda S7 Edge var. Canavar gibi.

A34 Custom ROM'ya da root atmayı önermiyoruz Knox sayacı yüzünden Xiaomi cihaza istersen PixelExperience bile kurursun mis gibi.

Xiaomi telefonların ROM tarafında avantajlı lakin herkes böyle işler ile uğraşmıyor. A34'e zaten garantisi bitmeden root veya ROM atılmamalı bence.

Geri
Yukarı