Samsung A34 vs Xiaomi Redmi Note 12 Pro

Valla şimdi baktım da ben olsaydım sanırım Note 12 Pro 5g alırdım. Şarjı çok hızlı ekranı çok daha iyi. 3.5mm giriş, kutudan çıkan şarj aleti vs. onları saymıyorum. Onun dışında işlemcisi vs aynı. A34'ün tek avantajı oS güncellemesi. Gündelik kullanımda daha stabil performans ve güncelleme desteği için A34 tercih edilebilir. Note 12 için söylediğim hızlı şarj ve ekran sizin için çok büyük bir anlam ifade etmiyorsa stabilite için a34 mantıklı.

Note 12 Pro 5G'den bahsediyorsanız daha iyi cihaz olarak görünüyor fakat TR garantili olmadığı için risk içeriyor. Bu yüzden A34 daha mantıklı görünüyor.

O kadar gezindim neden TR garantili değil hala anlamış değilim. Bu cihaz A34 ile kafa kafaya ve IMX766 sensöre sahip. Şahsen TR garantili olsa alacağım fakat ithalatçı garantilisi 10500 TL civarında olduğu için almak istemiyorum mantıksız geliyor.

O kadar gezindim neden TR garantili değil hala anlamış değilim. Bu cihaz A34 ile kafa kafaya ve IMX766 sensöre sahip. Şahsen TR garantili olsa alacağım fakat ithalatçı garantilisi 10500 TL civarında olduğu için almak istemiyorum mantıksız geliyor.
Note 12 Pro 5G, A34'ü aşıyor. Hatta A54 düzeyinde bile denebilir. IMX766 büyük etken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar fikirlerinizi öğrenmek istiyorum yeni telefon alacağım ve kararsız kaldım. Şu anda 2 telefonda çok güzel ama size göre bu iki telefon arasından en güzeli hangisi. A34 mü Note 12 Pro mu?

Xiaomi'nin olduğu yerden kaç diyorum sana. Kağıt üstünde güçlüdür ama yazılımı berbattır. Xiaomi kullanan tüm yakınlarım 6 ay içinde ah vah ediyorlardı. Samsung daha iyi. Hem donanımı görece daha iyi, yazılımı mükemmel ve güncelleme garantisi de Xiaomi'den daha yüksek.

Geri
Yukarı