Samsung A34 5G vs Xiaomi Redmi Note 11-12 Pro

Bütçe
11000

Vortys

Decapat
Daha fazla  
Oppo A74 kullanıyorum. Telefonumu babama vermeyi düşünüyorum ve bu telefonlardan birini almak istiyorum. Arkadaşlarım A serisi kötü diyor ama yine de foruma sormak istedim. Çok oyun oynamam. Daha çok sosyal medya gibi, az fotoğraf çekerim ve küçük bir telefon isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oppo A74 kullanıyorum. Telefonumu babama vermeyi düşünüyorum ve bu telefonlardan birini almak istiyorum. Arkadaşlarım A serisi kötü diyor ama yine de foruma sormak istedim. Çok oyun oynamam. Daha çok sosyal medya gibi, az fotoğraf çekerim ve küçük bir telefon isterim.
Kanka 12 proyu canlı görmüş olarak, küçük istiyorsan 12 pro alma çünkü büyük bir telefon.

Oppo A74 kullanıyorum. Telefonumu babama vermeyi düşünüyorum ve bu telefonlardan birini almak istiyorum. Arkadaşlarım a serisi kötü diyor ama yine de foruma sormak istedim. Çok oyun oynamam. Daha çok sosyal medya gibi, az fotoğraf çekerim ve küçük bir telefon isterim.

A34 almanı tavsiye ederim.

Samsung Galaxy A34. Ayrıca A serisi o kadar da kötü değil, içerisinde hem giriş hem de orta segment telefonlar var. A34'te orta segment telefonlardan biri.

Yeni konular

Geri
Yukarı