Samsung A51 kendini yeniden başlattı

Ekmek Reis

Hectopat
Daha fazla  
Telefon daha 3 günlük PUBG ayarları resetlemişti eski haline alıp oyunu tekrar açtım PUBG'nin krafton yazan ekranında dondu 25-30sn tepki vermedi sonra telefon kendi kendini yeniden başlattı sebebi ne olabilir?

8 GB RAM 256 GB alan var yaklaşık 120 GB alanı kaldı. İnternette fazla uygulamadan olabilir yazıyordu bende 488 uygulama var. Benden başka yaşayan biri daha var 3 günde bir oluyormuş dediğine göre.
O 486'nın 486'sı aynı anda arka planda çalışıyorsa (sekme açmasına gerek yok) gayet normal.

Keşke A51 almasaydınız. PUBG gibi oyunlar için yetersiz sanırım. Bende aldım pişmanım şu an.

Ben pişman değilim 30 -40 FPS HDR veriyor Samsung olması yeterliydi almam için ama böyle kendini yeniden başlatması garip geldi ayrıca ekliyim bugün yazılım güncellemesi gelmiş onunla alakalı olabilir mi?
O 486'nın 486'sı aynı anda arka planda çalışıyorsa (sekme açmasına gerek yok) gayet normal.

Hayır hocam 6-8 maksimum. YouTube, tarayıcı vb.

Hocam ya cihazı çok zorluyorsunuz, ya denk geldiğiniz cihaz defolu ya da cihazı bir şekilde bozmuşsunuz / elinize bozuk geçmiş.
1 Hafta içinde tekrar olursa ne yapmalıyım ? Servise mi yollamalıyım yoksa Samsung desteğe mi başvurmalıyım ?
Hocam ya cihazı çok zorluyorsunuz, ya denk geldiğiniz cihaz defolu ya da cihazı bir şekilde bozmuşsunuz / elinize bozuk geçmiş.

Hiç düşürmedim ,vurmadım, sıvı teması olmadı ,telefon 100 olmadan çekmedim.

Geri
Yukarı