Samsung A51 kendini yeniden başlattı

Sizin yerinizde olursam 1 hafta falan beklemem direk cihazın değişimini isterdim.
Çünkü belli bu arkadaş sorunlu şu an, sorunlu değilse bile size yetmiyor her türlü ya değişim ya da iade almanızı tavsiye ederim.

Tamam hocam ben kendim bozdum/bendem kaynaklı sanmıştım teşekkür ederim.

Tamam hocam ben kendim bozdum/bendem kaynaklı sanmıştım teşekkür ederim.

Hocam o cihaz fiyatına göre kesinlike F/P değil bu arada.
3300-3200 TL civarındaki diğer telefonların işlemcileri o cihazın işlemcisine neredeyse 2 kat fark atıyor.
Bu sebeple cihaz zorlanıyor/yetersiz kalıyor olabilir sizin kullanım şeklinize göre.

Tavsiyem her türlü iade alıp başka modellere yönelmenizden yana ama karar sizin :)

3300-3200 TL civarındaki diğer telefonların işlemcileri o cihazın işlemcisine neredeyse 2 kat fark atıyor.
Bu sebeple cihaz zorlanıyor/yetersiz kalıyor olabilir sizin kullanım şeklinize göre.

Tavsiyem her türlü iade alıp başka modellere yönelmenizden yana ama karar sizin :)

Hocam G90 ile kıyasladığımda pek fark göremedim bence bu telefon benim işimi görür ayrıca bir görsel atacağım hocam.

Keşke A51 almasaydınız. PUBG gibi oyunlar için yetersiz sanırım. Bende aldım pişmanım şuan.
Arkadaş konu açtığında söylemiştim ama A51 almış. Onun yerine Realme 7 alsa böyle sıkıntılar olmazdı. İşlemcisi güçsüz bir telefon çok zorlanınca her ürün gibi kendini baştan başlatır.

Arkadaş konu açtığında söylemiştim ama A51 almış. Onun yerine Realme 7 alsa böyle sıkıntılar olmazdı. İşlemcisi güçsüz bir telefon çok zorlanınca her ürün gibi kendini baştan başlatır.

Screenshot_20210821-170226_Samsung Members.jpg

Geri
Yukarı