Samsung Galaxy A51 sürekli yeniden başlıyor

batuumer

Decapat
Daha fazla  
Henüz 6 aylık olan telefonum birdenbire sürekli olarak yeniden başlıyor ve başlatma esnasında açılış yazısında donuyor. Bugün servise gönderdim lakin merakımdan sizlere sormak istedim. Acaba yazılımsal bir durum mudur, yoksa donanımsal mı?

Telefonunuza neler indirdiniz.

Eğer hasar aldıysa belki ondan olabilir. Biraz eski bir mevzu olacak ama bir duvar kağıdı vardı. Özellikle Samsung kullananlar duvar kağıdını o duvar kağıdı yapınca telefon kafayı yiyordu. Eğer duvar kağıdınız alttaki resimse telefonu sıfırlamayı deneyin. Aklıma daha başka bir şey gelmedi. Umarım sorununuz bir an önce çözülür.
Eki Görüntüle 856693

Eğer hasar aldıysa belki ondan olabilir. Biraz eski bir mevzu olacak ama bir duvar kağıdı vardı. Özellikle Samsung kullananlar duvar kağıdını o duvar kağıdı yapınca telefon kafayı yiyordu. Eğer duvar kağıdınız alttaki resimse telefonu sıfırlamayı deneyin. Aklıma daha başka bir şey gelmedi. Umarım sorununuz bir an önce çözülür.
Eki Görüntüle 856693

Olabilir.

Telefonunuza neler indirdiniz.

WhatsApp ve PUBG Mobile dışında başka bir uygulama kullanmadım lakin 1 hafta önce güncelleme yaptım.

Eki Görüntüle 856693

Yok hayır wallpaper değiştirmedim.

WhatsApp ve PUBG Mobile dışında başka bir uygulama kullanmadım lakin 1 hafta önce güncelleme yaptım.

Yok hayır wallpaper değiştirmedim.
Muhtemelen yazılımsal bir durumdu, keşke servise vermeyip bir sonraki güncellemeyi bekleseydiniz. Note 5 için kalem değişimi yaptıracaktım, 15 gün vermediler.

Muhtemelen yazılımsal bir durumdu, keşke servise vermeyip bir sonraki güncellemeyi bekleseydiniz. Note 5 için kalem değişimi yaptıracaktım, 15 gün vermediler.

Telefonu kullanamıyorum maalesef o yüzden gönderdim. İşim gereği telefonsuzda olmuyor yeni telefon alacağım artık.

Geri
Yukarı