Samsung A51 nasıldır?

Samsung A51 2 yıl önceki bir telefon. 1-2 yil daha idare eder. Oyun tarafinda tatmin etmez. Güncel bir telefon alın. 1-2 sene daha güncelleme ya gelir ya gelmez. Çıkış 2019 diye biliyorum. Bütçeniz nedir, istekleriniz nelerdir ?
Xiaomi alma. Bozuluyor. Ben aldım ekranı 7 ay sonra bozuldu. Çin malı kalitesiz cihaz. Özellikle maliyeti düşürmek için kalitesiz acayip marka Display Panel kullanıyorlar.
Alakası yok Xiaomi donanım olarak çok iyi bir telefon. Sen de bozulması Xiaominin kötü olduğunu göstermez. Kötü olduğunu yazılım gösterir. Yazılımı da kötü doğal olarak. Redmi serisi alınmayabilir ama Mi serisi oldukça iyi.

Samsung A51 2 yıl önceki bir telefon. 1-2 yil daha idare eder. Oyun tarafinda tatmin etmez. Güncel bir telefon alın. 1-2 sene daha güncelleme ya gelir ya gelmez. Çıkış 2019 diye biliyorum. Bütçeniz nedir, istekleriniz nelerdir?

Alakası yok Xiaomi donanım olarak çok iyi bir telefon. Sen de bozulması Xiaomi'nin kötü olduğunu göstermez. Kötü olduğunu yazılım gösterir. Yazılımı da kötü doğal olarak. Redmi serisi alınmayabilir ama Mi serisi oldukça iyi.

Kıymetli kardeşim, Hem Redmi, Hem Mi aynı marka panelleri kullanıyor ve bu paneller bozuluyor. Panel şikayetiyle telefonu bozulan, 100 telefonda, 4 Redmi ve Mi kullanıcısı varsa, Samsung'da 100 tane de, 1 var.

Son düzenleme:
En fazla 3500

Ama 4000 de önerirsen duşunebilirim
İllaha Samsung olsun dersen A52 var. Oldukça iyi bir telefon ama çerçeve sorunu var. Biraz kumar gibi iyi de çıkabilir kötü de. Sadece oyun için alacaksaniz POCO X3 Pro öneririm. Donanım olarak segmentin en iyisi yazılım olarak sıkıntılı. Tasarım, kamera, ağırlık olarak oldukça kötü günlük kullanım için pek iyi değil. Kendi kullandığım Realme 7 Pro'yu öneririm. Kamera, tasarim, hafiflik olarak oldukça iyi. A52 ile aynı işlemciyi kullanıyor. 65 watt hızlı sarj ile 30 dakikada tüm şarjı dolduruyor.
Kıymetli kardeşim, Hem Redmi, Hem Mi aynı marka panelleri kullanıyor ve bu paneller bozuluyor. Panel şikayetiyle telefonu bozulan, 100 telefonda 4 Redmi ve Mi kullanıcısı varsa, Samsung'da 100 tane de, 1 var.
Markayı sırf Çinli diye kötülemeye gerek yok. Biz de biliyoruz neyin ne olduğunu. Bu yazdığını yazabilirdin. Gitmişsin "Xiaomi almayın 7 ay sonra bozuluyor." Teknoloji şans işidir şunu anlamadınız.

İllaha Samsung olsun dersen A52 var. Oldukça iyi bir telefon ama çerçeve sorunu var. Biraz kumar gibi iyi de çıkabilir kötü de. Sadece oyun için alacaksaniz POCO X3 Pro öneririm. Donanım olarak segmentin en iyisi yazılım olarak sıkıntılı. Tasarım, kamera, ağırlık olarak oldukça kötü günlük kullanım için pek iyi değil. Kendi kullandığım Realme 7 Pro'yu öneririm. Kamera, tasarim, hafiflik olarak oldukça iyi. A52 ile aynı işlemciyi kullanıyor. 65 watt hızlı sarj ile 30 dakikada tüm şarjı dolduruyor.

Markayı sırf Çinli diye kötülemeye gerek yok. Biz de biliyoruz neyin ne olduğunu. Bu yazdığını yazabilirdin. Gitmişsin "Xiaomi almayın 7 ay sonra bozuluyor." Teknoloji şans işidir şunu anlamadınız.
Meraktan soruyorum poco m3 nasıldır

Bana soracak olursanız Xiaomi çatısı altında üretilen herhangi bir telefon günümüzde alınmaz. MIUI çok sıkıntılı bir arayüz. Tavsiyem A52 ya da Realme 7 pro. Ayrıca Xiaomi fan boyları neye dayanarak Xiaomi al diyor anlamadım. Orta segment herhangi bir xiaomi cihazı şikayetvar'a girin şikayetlerin çoğunluğu arayüzde ki kasmalar hakkında.

Yeni konular

Geri
Yukarı