Samsung A51 son güncelleme nasıl?

dopeboy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Samsung Galaxy A51 telefonuma güncelleme yapmayı düşünüyorum. Pil performansı ve telefon performansı nasıl? Donmalar kasmalar oluyor mu? Bilgi verirseniz sevinirim.

Hocam hangi güncelleme tam olarak ekran görüntüsü ile kodunu paylaşır mısınız?
Android 11 geldikten sonra 2 kere yama güncellemesi geldi.

Getirdiği yenilikler bunlar. Daha çok bug ve optimizasyon sorunlarını fixlemişler. Yükleyebilirsiniz.

• Daha iyi bir kamera deneyimi için yeni özellikler sağlar
- Portre modu geliştirildi
- Kamera uygulamasının performansı iyileştirildi
• Quick Share geliştirildi
- Quick Share kullanarak Galaxy cihazları arasında dosya paylaşımı iyileştirmesi.
• Cihazınızın güvenliği iyileştirildi.

Getirdiği yenilikler bunlar. Daha çok bug ve optimizasyon sorunlarını fixlemişler. Yükleyebilirsiniz.

• Daha iyi bir kamera deneyimi için yeni özellikler sağlar
- Portre modu geliştirildi
- Kamera uygulamasının performansı iyileştirildi
• Quick Share geliştirildi
- Quick Share kullanarak Galaxy cihazları arasında dosya paylaşımı iyileştirmesi.
• Cihazınızın güvenliği iyileştirildi.
Teşekkürler. Bunu görmüştüm fakat sormak istediğim nokta tam olarak bu güncellemeyi yapan arkadaşlarda donma, kasma gibi sorunlar olmuş muydu? Bazı kişilerde dokunmatik sorunları çıktığını duydum. Bu sorunlar hala devam ediyor mu v.s v.s...

Teşekkürler. Bunu görmüştüm fakat sormak istediğim nokta tam olarak bu güncellemeyi yapan arkadaşlarda donma, kasma gibi sorunlar olmuş muydu? Bazı kişilerde dokunmatik sorunları çıktığını duydum. Bu sorunlar hala devam ediyor mu v.s v.s...
Hocam o Android 11 güncellemesi sonrasındaydı. 11 geldikten sonra büyük bir yama geldi, sitesinde nelerin düzeltildiği yazıyor.
Şu an sorduğunuz güncellemeyi ben yaptım. Herhangi bir sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı