Samsung A52 4000 TL eder mi?

İP67, OIS, 3 büyük Android güncellemesi ve en büyük artı Samsung kalitesi. Note 10 Pro fiyatı 3500'den aşağı olmalı ki tercih edilsin. Üstelik Note 10 Pro da şu anda ekran sorunları var.
Samsung kalitesi ve o şahane Samsung optimizasyonu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
2 bug görmeyi tercih ederim performans adına. Burada komik olan markası Samsung olmasını + olarak görmek. Laf üstünden MIUI çöp; One UI, Samsung stabil demek kolay olsa gerek somut testler ortada.

2 bug görmeyi tercih ederim performans adına. Burada komik olan markası Samsung olmasını + olarak görmek. Laf üstünden MIUI çöp; One UI, Samsung stabil demek kolay olsa gerek somut testler ortada.

Exynos 990 çipinin kötü olması Samsung'u kötü yapmaz. MIUI oneui kadar stabil ve sorunsuz değil. İki işletim sistemini de uzun süreli olarak denedim deniyorum.

Malzeme kalitesi olarak Samsung zaten bariz önde. Yazılım kalitesi olarak da One UI daha stabil. Attığınız videolar pek bir şey ifade etmiyor. PUBG'de daha çok FPS verdiğinde daha iyi bir yazılıma sahip olmuyor.

@HaWlI KuLlANIcI @Shenzhenn

Exynos 990 çipinin kötü olması Samsung'u kötü yapmaz. MIUI oneui kadar stabil ve sorunsuz değil. İki işletim sistemini de uzun süreli olarak denedim deniyorum.

Malzeme kalitesi olarak Samsung zaten bariz önde. Yazılım kalitesi olarak da One UI daha stabil. Attığınız videolar pek bir şey ifade etmiyor. PUBG'de daha çok FPS verdiğinde daha iyi bir yazılıma sahip olmuyor.

@HaWlI KuLlANIcI @Shenzhenn
Yazılımın stabilitesini ham oyun performansı belirlemiyorsa ne belirliyor? İçi boş sözlerle konuşuyorsunuz sadece. 2 farklı amiral gemisinin videosunu atıyorum ve siz Samsung'u kötü yapmaz diyorsunuz. Peki Samsung'u ne kötü yapar? MIUI sorunsuz demedim zaten ancak bug görmeyi performans kaybına yeğlerim dedim. Bu konuyu takipten çıkıyorum ve konu sahibine karşılaştırma videoları izlemesini kendisinin ne istediğini göz önünde bulundurmasını temenni ediyorum.

Yazılımın stabilitesini ham oyun performansı belirlemiyorsa ne belirliyor? İçi boş sözlerle konuşuyorsunuz sadece. 2 farklı amiral ge misinin videosunu atıyorum ve siz Samsung'u kötü yapmaz diyorsunuz. Peki Samsung'u ne kötü yapar? MIUI sorunsuz demedim zaten ancak bug görmeyi performans kaybına yeğlerim dedim. Bu konuyu takipten çıkıyorum ve konu sahibine karşılaştırma videoları izlemesini kendisinin ne istediğini göz önünde bulundurmasını temenni ediyorum.

Gerçek kullanıcılardan yazılım farkını okumanızı dilerim. Hemen gitmeyin. Amiral telefon aramıyoruz şu an giriş ya da orta seviye telefona arıyoruz arkadaşa.
@HaWlI KuLlANIcI .

Hocam uzun yıllar boyunca (kendimi bildim bileli ailemdeki herkes ve ben) Samsung kullandım. Hatalarını çok çok az gördüm.
Daha 2-3 ay önce aldığım Note 9S yüzünden ise bugün kaç ay boyunca uğraştığım proje ödevim, 5 yıllık fotoğraflarım ve bir sürü değerli dosyam gitti. Üstelik bunların gitmesinin suçu MIUI'dı ve en basit görevini yapamadı.(bu görevi 10 yıllık telefonlar bile zorlanmadan yapıyorsa durumu siz düşünün.)
Eğer performans konusuna gelecek olursak. Testlere bakmadan ben direkt söyleyeyim 720G, 30 FPS veriyor.
Ha ROM atılırsa hepsi akıl almaz fiyat/performans sunuyor orası ayrı konu.

Yazılımın stabilitesini ham oyun performansı belirlemiyorsa ne belirliyor? İçi boş sözlerle konuşuyorsunuz sadece. 2 farklı amiral gemisinin videosunu atıyorum ve siz Samsung'u kötü yapmaz diyorsunuz. Peki Samsung'u ne kötü yapar? MIUI sorunsuz demedim zaten ancak bug görmeyi performans kaybına yeğlerim dedim. Bu konuyu takipten çıkıyorum ve konu sahibine karşılaştırma videoları izlemesini kendisinin ne istediğini göz önünde bulundurmasını temenni ediyorum.
Yazılım günlük kullanımda olan rahatlığı sağlar, en güzel örneği şu video mesela. MIUI daha arka plan belleği tutamıyor.

Videoyu atarak ne anlatmaya çalışıyorsunuz gerçekten anlamadım, atmış olduğunuz cihazlar yüksek segment, konu içerisindeki cihazlar ise düşük-orta segment arasında.

Samsung Galaxy A52 alınır.

İP67, OIS, stereo hoparlör ve 3 yıl Android güncellemesi gibi Premium özellikleri var. Fazla oyun oynamayan biri için ideal. 3750 TL olursa F/P olarak çok iyi olur.
4 sene güncelleme sözü verildi diye biliyorum.

Videoyu atarak ne anlatmaya çalışıyorsunuz gerçekten anlamadım
Ben de A52 ve Note 10 Pro karşılaştırma konusunda Realme videosu atarak ne anlatmaya çalışıyorsunuz anlamadım.

Hocam uzun yıllar boyunca (kendimi bildim bileli ailemdeki herkes ve ben) Samsung kullandım. Hatalarını çok çok az gördüm.
Daha 2-3 ay önce aldığım Note 9S yüzünden ise bugün kaç ay boyunca uğraştığım proje ödevim, 5 yıllık fotoğraflarım ve bir sürü değerli dosyam gitti. Üstelik bunların gitmesinin suçu MIUI'dı ve en basit görevini yapamadı.(bu görevi 10 yıllık telefonlar bile zorlanmadan yapıyorsa durumu siz düşünün.)
Eğer performans konusuna gelecek olursak. Testlere bakmadan ben direkt söyleyeyim 720G, 30 FPS veriyor.
Ha ROM atılırsa hepsi akıl almaz fiyat/performans sunuyor orası ayrı konu.
Sizin durumunuzu biliyorum hocam. Talihsiz bir durum zira Note 9S modeli önerdiğim bir model değil. Sorun ararsak buraya 50 tane Samsung telefonla sorun yaşamış adam etiketleyebilirim. Kaç tane Samsung kullanıcısı ısınıyor diye amiral gemisi telefonları iade etti. Burada anlatmaya çalıştığım bunca soruna rağmen Samsung markasını Xiaomi markasına karşı + olarak göstermeye çalışmak. Burada kararı kendiniz vermek yerine kullanacak kişiye net üstünlük yok bir taraf günlük kullanımda üstün bir taraf başka yerde güçlüdür demek. Kullanıcı için hangisi önemli ise onu tercih etmeye bırakmaktır. Attığım ilk mesajda zaten fiyatlara göre yorum yapılmalı dedim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı