Samsung A52 4000 TL eder mi?

Daha fazla tartışmaya gerek yok bence Samsung olmasını + olarak gören biriyle.
Redmi Note 6 pro kullanmaktayım güncel olarak.

Ben Samsung Galaxy A52 tavsiye ederim. Konu kapanmıştır.

Ben de A52 ve Note 10 Pro karşılaştırma konusunda Realme videosu atarak ne anlatmaya çalışıyorsunuz anlamadım.

Sizin durumunuzu biliyorum hocam. Talihsiz bir durum zira Note 9S modeli önerdiğim bir model değil. Sorun ararsak buraya 50 tane Samsung telefonla sorun yaşamış adam etiketleyebilirim. Kaç tane Samsung kullanıcısı ısınıyor diye amiral gemisi telefonları iade etti. Burada anlatmaya çalıştığım bunca soruna rağmen Samsung markasını Xiaomi markasına karşı + olarak göstermeye çalışmak. Burada kararı kendiniz vermek yerine kullanacak kişiye net üstünlük yok bir taraf günlük kullanımda üstün bir taraf başka yerde güçlüdür demek. Kullanıcı için hangisi önemli ise onu tercih etmeye bırakmaktır. Attığım ilk mesajda zaten fiyatlara göre yorum yapılmalı dedim.

Hocam cihazda sorun yoktu. Benim orada anlatmak istediğim sorunun donanımsal değil tamamen yazılımsal olmasıydı.
Donanımsal olarak Xiaomi'ye hiç kimse laf edemez zaten.

Hangi Samsung cihazları kullandınız veya kullandınız mı?

Kaçmak yerine bu bütçede Samsung olmasının neden bir + olmadığını açıklar mısınız?

Yılların tecrübesi var Samsung'da, kullanırken fark edemediğimiz anten kalitesi soket kalitesi anakart kalitesi gibi farklar olduğu için Samsung bana göre her zaman bir artıdır. Eğer F/P olursa elbette xioami de alırım. Babama mi Note 10 aldırdığım gibi.

Amiral gemilerinde bile stabil olmayan bir markanın yazılımında buglar olan bir markaya karşı + görmeyeceğimi söylüyorum başından beri.

Hocam sadece küçük sorunlar yok ki MIUI da.
Ben MIUI 11 de Full grafiklerde 60 FPS aldığım oyunda (oyundan örnek veriyorum çünkü sizin attığınız testte de öyle) MIUI 12 de düşükte 35-40 alıyorum.
MIUI zaten ağır bir arayüz, sıkıntısı sadece küçük buglardan ibaret değil.

Hocam sadece küçük sorunlar yok ki MIUI da.
Ben MIUI 11 de Full grafiklerde 60 FPS aldığım oyunda (oyundan örnek veriyorum çünkü sizin attığınız testte de öyle) MIUI 12 de düşükte 35-40 alıyorum.
MIUI zaten ağır bir arayüz sıkıntısı sadece küçük buglardan ibaret değil.
Hocam bu sizin başınıza gelen bir talihsizlik bunu MIUI üstüne yıkmayı doğru bulmuyorum. Ek olarak amiral gemisi videosu atarken sorun var ancak giriş seviyesindeki telefondaki hatalardan bahsederken sorun yok.
Bana hala amiral gemisi diyorsun, seninle adamakıllı tartışamayacağız galiba.
İyi forumlar.
3 defa söylememe rağmen anlamamakta ısrarcısın. İyi forumlar.

Hocam bu sizin başınıza gelen bir talihsizlik bunu MIUI üstüne yıkmayı doğru bulmuyorum. Ek olarak amiral gemisi videosu atarken sorun var ancak giriş seviyesindeki telefondaki hatalardan bahsederken sorun yok.

Hocam öncelikle talihsizlik değil talihsizlikler.
Bir de bu suçu kimin üstüne atalım. O kadar sorun 720G chipset olduğu içinmi yoksa MIUI'ın rezil bir şey olduğu için mi oluyor.

Exynos 990 modelinde ısınma durumu söz konusu olsaydı S20 serisinde kullanılmazdı, bundan sonra çıkan S20 FE modelinde hiç kullanılmazdı ayrıca. Muadiline göre performans, güç tüketimi ve ısınma olarak dezavantajlı ama bu işlemci sorunlu bir model değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı