Samsung A52 alınır mı?

Bütçe
4000
Hocam bu telefon komşumda var. Bana çok ağır ve kaba geldi. Ayrıca RAM ve selfie kamerası olarak A52'den daha kötü.

Oyun için diyorum kullanıcının kendi kararı Samsung modeller güncelleme konusunda kötü 2 yıl güncelleme veriyorlar daha da vermiyorlar.

Ayrıca belirteyim çok oyun oynayan birisi değilim günlük en fazla 3 saat dedim. Bazı günler 1 saat bazen de hiç oynamam. Mobil oyuncusu değilim.

4000-4300 TL bandında A52 alınır mı sizce? 3000-3500 arasında telefon önerisi istemiştim ama bütçeyi arttırdım. Günlük en fazla 3 saat oyun oynarım telefonda. İşlemcisinin oyunlar için uygun olduğunu düşünüyorum. Telefonu 2 hafta içinde alacağım.

Ayrıca bu fiyat aralığında önerebileceğiniz güzel bir telefon varsa lütfen belirtin.

Evet alınır. Babam kullanıyor. Şarj uzun süre gidiyor bir günü fazlasıyla çıkarırsın. Oyun performansı güzel. Ekranı 90Hz olması çok güzel akıcı bir telefon. Kamerası fotoğraf ve video olarak gayet güzel. Bence alınabilecek fiyat / performans telefonlardan birisi.

Alakası yok A51 ve sonrası için 3 güncelleme sözü var tabii tutabilirse. Çünkü her 6 ayda bir telefon çıkartıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı