Samsung A52 Custom ROM yükleme

YunusH00

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, telefonum Samsung'un A52 modeli. A serisinde One UI çok da güzel ve stabil çalışmıyor. Samsung için güzel bir Custom ROM önerebilir misiniz? Ve ben nasıl yapacağımı bilmiyorum. Anlayan biri Instagram'ını yazsın. Çünkü buradan mesajlar geç iletiliyor. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, telefonum Samsung'un A52 modeli. A serisinde One UI çok da güzel ve stabil çalışmıyor. Samsung için güzel bir Custom ROM önerebilir misiniz? Ve ben nasıl yapacağımı bilmiyorum. Anlayan biri Instagram'ını yazsın. Çünkü buradan mesajlar geç iletiliyor. Teşekkürler.
Nasıl güzel ve stabil değil? Ben de acayip iyi çalışıyor (a52 8/128)

Arkadaşlar. Bende A52 4/128 gb versiyonu var. Yurtdışı cihaz. Yani Azerbaycan. Ve evde a72de var. Oda 6/128. Ve onda da Oneui iyi değil. Telefonlar çok temiz. Yani virus, depolama anlamında. Yardım etmeyeceksinizse boş boşuna yazmayın. Anlayan biri mesajıma yanıt versin ve yardımda bulunsun

Teşekkür ederim

Nasıl güzel ve stabil değil? Ben de acayip iyi çalışıyor (a52 8/128)
E işte ben de onu anlamıyorum. O yüzden çaremi ROM'da arıyorum

Dostum başlıktada yazmışsın bence gerçekten yükleme 😄
Sebep?

Arkadaşlar. Bende A52 4/128 GB versiyonu var. Yurt dışı cihaz. Yani Azerbaycan. Ve evde A72'de var. Oda 6/128. Ve onda da One UI iyi değil. Telefonlar çok temiz. Yani virus, depolama anlamında. Yardım etmeyeceksinizse boş boşuna yazmayın. Anlayan biri mesajıma yanıt versin ve yardımda bulunsun

Teşekkür ederim

E işte ben de onu anlamıyorum. O yüzden çaremi ROM'da arıyorum

Sebep?

Çok sorun çıkıyor ROM atarken. İnsanlar bir şey olmaz diyor ama çoğu zaman oluyor. Bir devlet büyüğünün de dediği gibi hiçbir şey olmasa bile bir şeyler olur 🤣

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı