Samsung Galaxy Custom ROM yükleme

Rosso Valentino

Hectopat
Sevgili arkadaşlar evde eski bir telefon var ve bunu düzgün çalışır hale getirmek istiyorum. Telefonun tek sıkıntısı yazılımı. Yeni yazılım yüklemek istiyorum. Stock yüklemeyi denedim ama sorun çıkarıyor. Ben de Custom yüklemeyi deneyeceğim. Ama telefona uygun Custom ROM'u nasıl bulacağım hiçbir fikrim yok. Yardımcı olabilirseniz mutlu olurum. ( Samsung Galaxy J510FN 2016 )

Sevgili arkadaşlar evde eski bir telefon var ve bunu düzgün çalışır hale getirmek istiyorum. Telefonun tek sıkıntısı yazılımı. Yeni yazılım yüklemek istiyorum. Stock yüklemeyi denedim ama sorun çıkarıyor. Ben de Custom yüklemeyi deneyeceğim. Ama telefona uygun Custom ROM'u nasıl bulacağım hiçbir fikrim yok. Yardımcı olabilirseniz mutlu olurum. ( Samsung Galaxy J510FN 2016 )
BlissRoms 14.7 (R) for J5 (2016)[SM-J510x][VANILLA][UNOFFICIAL] Buna bakabilirsiniz.

Bence yeni yazılım atamamışsın cihazın sorunu yazılımsalsa zaten en kolay kendi orijinal ROM'u yüklenir. Rehber videolara bak forum dolu YouTube'a bak pek anlamıyorsan cihaz brick olabilir. Boşa extra uğraş olur. Telefoncuya görür 50₺ ye yazılım atarlar.

Geri
Yukarı