Samsung A52 garantiye kabul edilmiyor

KURAL BİLMEYEN

Picopat
Yer
Ottawa
Selam arkadaşlar. Geçenlerde bir telefon almıştım. Telefon sorun çıkarmaya başladı. Bazen kasıyor performans düşüklüğü yaşıyorum. Bir de bataryada sorun var. Garanti süresi 2 ay ve daha 20 gün geçti bile. Telefonu iade edip parasını almaya çalışıyorum fakat adam telefonun sorunlu olduğuna inanmıyor ve geri almıyor. Sizce ne yapmam gerekiyor? Telefon modeli a52.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ürün 14 gün içinde iade edilebilir (ki bununla alakalı da yeni bir yasal düzenleme geliyor), haricinde bir ürünün parçası tedarik edilemiyorsa ya da aynı sorunda 5 defa arıza verir ise değişim veya iadesi talep edilebilir. İsterseniz tüketici hakem heyetine verin, ancak onlarda onarım kararı çıkaracaktır.

Selam arkadaşlar. Geçenlerde bir telefon almıştım. Telefon sorun çıkarmaya başladı. Bazen kasıyor performans düşüklüğü yaşıyorum. Bir de bataryada sorun var. Garanti süresi 2 ay ve daha 20 gün geçti bile. Telefonu iade edip parasını almaya çalışıyorum fakat adam telefonun sorunlu olduğuna inanmıyor ve geri almıyor. Sizce ne yapmam gerekiyor? Telefon modeli a52.

A52 alarak çok yanlış bir tercih yapmışsın. Samsung'un çıkardığı en berbat cihazlardan biri. Kalitesiz malzeme ve 90Hz'a rağmen yaşanan kasmalar cihazın ne kadar dandik olduğunu kanıtlıyor. Tüketici hakem heyetine başvurmanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı