Samsung A52 nasıldır?

Hocam oyun oynuyorsanız performansları nasıldır.
Ben ilk aldığımda oyun oynuyordum normal pubg'de sanırsam fps 40'ı geçmiyor hatırladığım kadarıyla. Onun için fps tool vardı 60 70 fps tarzı aldığımı hatırlıyorum ama emin değilim. COD Mobile çok akıcıydı pubg'ye göre. İnternette videolar vardı hatırladığım kadarıyla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben ilk aldığımda oyun oynuyordum normal PUBG'de sanırsam FPS 40'ı geçmiyor hatırladığım kadarıyla. Onun için FPS tool vardı 60 70 FPS tarzı aldığımı hatırlıyorum ama emin değilim. CoD Mobile çok akıcıydı PUBG'ye göre. İnternette videolar vardı hatırladığım kadarıyla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bu 6 GB olan versiyonmuş ben 8 GB almıştım zaten baktım şimdi ben bir tek pes oynuyorum onda ise yüksek ayarlarda 60 FPS vermekte.

5G desteği, Snapdragon 778g işlemci çok çok iyi 720G'ye göre, batarya ve 120 Hz.
Zaten A52s'in A52'den kötü olma ihtimali yok.
A52S zaten daha iyi, ben telefonu A52S yokken almıştım. Çıktığı zaman da 2000TL gibi fiyat farkı olmuştu zaten. A52'de 90Hz var normal bir kullanıcı olarak ben çok fark yaşamadım. M serisi zaten işlemci ve hafiften oyun odaklı bir serisi olduğu için işlemcinin iyi olması normal. Onun dışında kamerası falan daha kötü. Normal bir kullanıcı için A52 daha iyi, zaten M52 alacaksa Poco X3 Pro alması onun yerine daha iyi olur.

Ben ilk aldığımda oyun oynuyordum normal pubg'de sanırsam fps 40'ı geçmiyor hatırladığım kadarıyla. Onun için fps tool vardı 60 70 fps tarzı aldığımı hatırlıyorum ama emin değilim. COD Mobile çok akıcıydı pubg'ye göre. İnternette videolar vardı hatırladığım kadarıyla.
Geçiyor diye hatırlıyorum ben, eve gidersem indirip denerim.

A52S zaten daha iyi, ben telefonu A52S yokken almıştım. Çıktığı zaman da 2000TL gibi fiyat farkı olmuştu zaten. A52'de 90Hz var normal bir kullanıcı olarak ben çok fark yaşamadım. M serisi zaten işlemci ve hafiften oyun odaklı bir serisi olduğu için işlemcinin iyi olması normal. Onun dışında kamerası falan daha kötü. Normal bir kullanıcı için A52 daha iyi, zaten M52 alacaksa Poco X3 Pro alması onun yerine daha iyi olur.
A52s hepsini tokatlıyorda.M serisi batarya odaklı seridir yazılımı biraz kısıtlıdır ama M52'nin donanımı iyi ama ben tek işlemcisini beğeniyorum.
90 hz 60 hz farkını 120 hz kullandığında anlayabilirsin 60-90 Hz farkı çok az.
Xiaomi beğenmiyorum hatta ben onu bir markadan saymıyorum iğrenç saçma bomboş karışık MIUI arayüzü.
Poco serisi oyun odaklı seri iyi olabilir ama Xiaomi sevmiyorum.

Güzel modeldir. Tek sevmediğim yanı ekran altı parmak izi okuyucusu. Keşke yan tuşa entegre olsaydı. Zaten çoğu insan yüz tanıma kullanıyor, sıkıntı yaşamazsınız. Keyifle kullanın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı