Samsung A54 ne zaman ülkemizde satışa çıkar?

• Konuyu başlatan Zleh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 4B
Bulunur bulunmasına ama 28 martta zam gelecekmiş falan diye konuşuluyo bu modeli etkiler mi bilmiyorum. Eğer etkilerse 28 marta kadar fiyatının çok düşeceğini sanmıyorum. Hani düşse bile faizsiz taksit imkanı sağlarlar mı ondan emin değilim.
Hocam 28 marta kadar 12 bin TL altında olsun benim için yeter ancak 28 mart sonrası evet zam gelecek gibi görünüyor.

Şuan sitede görülür halde ancak sitede satışı yok.

Anlık olarak 12.500 TL'den satışa çıktı, Samsung'da 12 ay taksite uygun değil ancak başka satıcılar 12 bin TL altında satar diye düşünüyorum bu 2 - 3 gün içinde, Samsung bize çok bile iyilik yapıyor yerel fiyatlandırma olmasa 12.500 TL'ye bile alamayız da neyse.

Son düzenleme:
Şuan sitede görülür halde ancak sitede satışı yok.

Anlık olarak 12.500 TL'den satışa çıktı, Samsung'da 12 ay taksite uygun değil ancak başka satıcılar 12 bin TL altında satar diye düşünüyorum bu 2 - 3 gün içinde, Samsung bize çok bile iyilik yapıyor yerel fiyatlandırma olmasa 12.500 TL'ye bile alamayız da neyse.
Elinizdeki telefonu vererek fiyat düşürürseniz muhtemelen taksit yapacaktır sistem.

Elinizdeki telefonu vererek fiyat düşürürseniz muhtemelen taksit yapacaktır sistem.
Hocam denedim ancak siparişin son kısmında 12.499 TL tahsil etmek istiyor ve yenileme kampanyasında cihazım onaylandığı zaman sanırım tutar geri veriliyor uzun lafın kısası her halükarda 12.499 TL ödüyorum.

Hocam denedim ancak siparişin son kısmında 12.499 TL tahsil etmek istiyor ve yenileme kampanyasında cihazım onaylandığı zaman sanırım tutar geri veriliyor uzun lafın kısası her halükarda 12.499 TL ödüyorum.
Hocam ben A54'ü beklemeyip 1 hafta önce a
A73 aldım 11.600'e. Çok memnunum tavsiye ederim.

Evet hocam bende zam geleceği için acele ettim. Siz ne aldınız?
Hocam şaka gibi ama 12.500 TL'den çıkınca 12 ay taksit hikaye oldu bekliyorum 28 marta kadar 12 bin TL olmasını zor ama bir umut, işin komiği 12.500 TL etmez bir cihaz ancak ekranı 6.4 diye alacağım, A72 ekranı büyük olmasa alacaktım, anlamıyorum telefonun ekranını büyük yapınca ne oluyor ne cebe sığıyor ne elde duruyor artık 6.1 standart olmalı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı