Samsung A54 telefonda siyah yazıların altında beyaz bir şey çıkıyor

ffck1

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım gibi sadece siyah yazıların altinda beyaz bir şey cikiyor fotoğrafta belli oluyor bu nedir?

remix-7798ec44-6160-4a7a-813a-467973edbac6.png

Baska bir telefondan çektim 1 ve 7'ye dikkatli bakinca alt tarafina anlasiliyor sabah kalkinca detayli fotoğraf çekmeye calisirim.

Evet daha detaylı çekerseniz iyi olur çünkü bu attığınız durum çok normal görünüyor. AMOLED ekran sonuçta kontrast patlamasının yaşandığı ekran sistemi

Harflerin altı biraz yeşilimsi onu mu söylüyorsun?

Beyazımsı siyah yazılarda oluyor tüm uygulamalarda kontrol ettim.

Harflerin altı biraz yeşilimsi onu mu söylüyorsun?

Peki o neden oluyor?

Evet daha detaylı çekerseniz iyi olur çünkü bu attığınız durum çok normal görünüyor. AMOLED ekran sonuçta kontrast patlamasının yaşandığı ekran sistemi.

Hocam peki yeşil şeyler nedir başka telefondan Zoom atınca gözüküyor ama normal gözükmüyor yakınlaşınca.

Son düzenleme:
Bunları göstermeden tahmin etmek çok zor.
Hocam daha güzel bir şekilde çekmeye çalıştım ama başka bir Xiaomi AMOLED ekranlı telefonu test ettiğimde aynıları onda da var demek ki AMOLED ekranda böyle ilk defa AMOLED ekranlı telefon kullanıyorum bundan öncekiler hep IPS'di.

Dosya Ekleri

• 3a29c9be-8148-4042-aa1c-b37b52f9506b.jpg
    3a29c9be-8148-4042-aa1c-b37b52f9506b.jpg
    180,2 KB · Görüntüleme: 6
Hocam daha güzel bir şekilde çekmeye çalıştım ama başka bir Xiaomi AMOLED ekranlı telefonu test ettiğimde aynıları onda da var demek ki AMOLED ekranda böyle ilk defa AMOLED ekranlı telefon kullanıyorum bundan öncekiler hep IPS'di.

Şimdi bendeki ekran OLED ve siz ne atarsanız bana normal gelecektir.

Geri
Yukarı