Samsung A71 vs. Xiaomi Note 9 Pro

M51'i bilmiyordum bu bayağı bayağı A71'den daha iyi ya fiyatı nasıl daha ucuz anlamadım :D

Her çıkan yeni bir ürün eskisine nazaran daha pahalı olsaydı kimse bir şey alamazdı.

Aralarında aşırı şekilde bir fark yok aslında, ama M51 hem daha iyi hem daha güncel bir cihaz. M51 varken A71 alınmaz artık.

Bulunduğunuz bütçede A71 güzel seçenek olabilir ancak oyun oynayan biriyseniz ve performans sizin için ilk sıradaysa X3 Pro beklenebilir. Ayrıca Note 9 Pro 3200 civarında bulunabiliyor.
X3 Pro ne zaman satışa sunulur acaba ve fiyatı tahminen ne kadar olur var mı bir tahmininiz?

Her çıkan yeni bir ürün eskisine nazaran daha pahalı olsaydı kimse bir şey alamazdı.

Aralarında aşırı şekilde bir fark yok aslında, ama M51 hem daha iyi hem daha güncel bir cihaz. M51 varken A71 alınmaz artık.
Haklısınız gördüğüm kadarıyla bataryada büyük bir fark var 4500'e 7000 😃

X3 Pro ne zaman satışa sunulur acaba ve fiyatı tahminen ne kadar olur var mı bir tahmininiz?

Çok bilgim yok ancak tahminim 3600-4000 civarı olacağı yönünde. Tarih olarak hiçbir fikrim yok.

X3 Pro'nun satışa sunulmasına daha var. Ayrıca sizin POCO X3 Pro almanız iyi olmaz. M51 ya da reno 4 almanız daha sağlıklı olur.

Evet hocam oyun oynamayacaksanız SD 860 çok gereksiz kalır.

Haklısınız gördüğüm kadarıyla bataryada büyük bir fark var 4500'e 7000 😃
Ben beklemeye razıyım derseniz Poco X3 Pro'yu bekleyebilirsiniz. Ama 3500'e kadar fiyatının düşeceğini zannetmiyorum. Tahminen 3999TL'den satışa sunulur, 3700TL'ye rahat bir şekilde iner.

Kamera ve hızlı olmasını istemişsiniz. O zaman Oppo Reno 4 alın, kamera tarafında gayet tatmin edecektir. Oppo'nun yazılımını konuşmaya gerek yok zaten. Gayet hızlı ve stabil :).

Ben beklemeye razıyım derseniz Poco X3 Pro'yu bekleyebilirsiniz. Ama 3500'e kadar fiyatının düşeceğini zannetmiyorum. Tahminen 3999TL'den satışa sunulur, 3700TL'ye rahat bir şekilde iner.

Kamera ve hızlı olmasını istemişsiniz. O zaman Oppo Reno 4 alın, kamera tarafında gayet tatmin edecektir. Oppo'nun yazılımını konuşmaya gerek yok zaten. Gayet hızlı ve stabil :).
Evet tam da sizin mesajınıza alıntı yapacaktım artık benim için de kamera daha önemli sadece M51'deki 7000'lik devasa batarya olması bi anlık arada bıraktı beni ama zaten telefonu/bataryayı fazla yoracak bir oyun oynamadığım için sırf batarya için de karar değiştirmeye gerek yok diye düşünüyorum. Biraz da incelemelerine bakayım net karar vereyim bana düşündüklerimden daha da iyi modelleri önerdiğiniz için çok teşekkür ederim :)

Evet tam da sizin mesajınıza alıntı yapacaktım artık benim için de kamera daha önemli sadece M51'deki 7000'lik devasa batarya olması bir anlık arada bıraktı beni ama zaten telefonu/bataryayı fazla yoracak bir oyun oynamadığım için sırf batarya için de karar değiştirmeye gerek yok diye düşünüyorum. Biraz da incelemelerine bakayım net karar vereyim bana düşündüklerimden daha da iyi modelleri önerdiğiniz için çok teşekkür ederim :)

M51 modelinin de kamerası iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı