Samsung A72 şarja takınca hata veriyor

Taha01020304

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster 20.5.1
Windows 11 Home
Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.7GHZ;45W ;10nm SuperFin
12. Nesil Alder Lake
NVIDIA® GeForce® RTX3060 Max-Performance 6GB GDDR6 192-Bit DX12 (En Yüksek Grafik Gücü; 115Watt + 15 Watt DB 2.0)
Ekran Kartı Mux Switch
Destekliyor (iGPU / dGPU)
17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
Bellek
16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
1TB SAMSUNG PM9B1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
Merhaba Samsung A72 telefonum şarja takınca hata veriyor. (telefon çok soğuk şarj işlemi başlamıyor) bu şekilde yazı çıkıyor ve telefonu şarj etmiyor.

Servise verin ya buzlukta şarj etmeye çalışıyorsunuz ya da pil ısısı yanlış ölçülüyor.
Valla Gaziantepteyim 40 derece hava var telefonu alıp şarja takınca böyle hata veriyor. Telefona güncelleme yaptıktak sonra oldu gibime geliyor.

Hocam ne yaptım ki? :).Ama yine de yardımcı olmaya çalışayım Samsung'un servisleri çok hızlı iş yapıyor bir gidin belki de 1 saat de yapıp geri verirler.
Ben Gaziantepyeyim burda servis varmı ki? Şimdi kargo falan uğraşmak istemiyorum.
Zaten 3 5 dk uğrasınca tekrar şarj ediyor bence sorun yazılımsal o ise yeni gelen güncellemeden olabilir düşünüyorum.

Ben Gaziantepyeyim burada servis var mı ki? Şimdi kargo falan uğraşmak istemiyorum.
Zaten 3 5 dk uğrasınca tekrar şarj ediyor bence sorun yazılımsal o ise yeni gelen güncellemeden olabilir düşünüyorum.

Hocam o zaman bir sonraki güncellemeyi bekleyin sanırım yok Gaziantep'te servis üzgünüm.

Eğer güvenlik güncellemesi olmadıysa geri alabilirsiniz.

Güvenlik güncellemeside yaptı galiba sorun devam ediyor. Servis bize gönderin bakalım diyorlar. Bende bu hafta sonu göndermeyi düşünüyorum.

Hocam ayarlara girin ardından uygulamalar sekmesine girin sağ üstteki 3 noktaya basın sonra sistem uygulamalarını göster deyin sonra USB settings i bulun ondan sonra depolamadan veriyi sil önbelleği temizleye basın sonra telefonu yeniden başlatın. Sorun çözülmez ise telefonu servise gönder.

Geri
Yukarı