Samsung A72 vs A52s vs A73 5G

hayatikara

Hectopat
A73 - A52 - A72 bunlar veya s veya 5G modellerinden hangisini önerirsiniz? 1-2 bin TL'lik farklar var ama ilk kez böyle güzel telefon alacağım ve batarya - ekran - kamera - şarj olarak en iyisini almak istiyorum fakat ya ekran 120Hz oluyor güzel ama kutudan adaptör çıkmıyor. kimisinin Samsung Galaxy A72 (128 GB)'den kutusundan 25W hızlı şarj adaptörü çıkıyor diğerlerinde yok hızlı şarj adaptörü mesela? Acaba yardımcı olur musunuz? Bir de ekranda 90 ve 120 Hz ekran arasında çok bir fark var mı? Yoksa direkt Samsung Galaxy A72 (128 GB) alacağım çünkü.

A73 - A52 - A72 bunlar veya s veya 5G modellerinden hangisini önerirsiniz? 1-2 bin TL'lik farklar var ama ilk kez böyle güzel telefon alacağım ve batarya - ekran - kamera - şarj olarak en iyisini almak istiyorum fakat ya ekran 120Hz oluyor güzel ama kutudan adaptör çıkmıyor. kimisinin Samsung Galaxy A72 (128 GB)'den kutusundan 25W hızlı şarj adaptörü çıkıyor diğerlerinde yok hızlı şarj adaptörü mesela? Acaba yardımcı olur musunuz? Bir de ekranda 90 ve 120 Hz ekran arasında çok bir fark var mı? Yoksa direkt Samsung Galaxy A72 (128 GB) alacağım çünkü.

Üçü arasında A73 almanı tavsiye ederim.

A serisini önermiyorum, tüm aile a serisi kullanmaktayız ve hepsinde aynı sorunlar, foruma bakarsanız anlarsınız zaten birçok konu var bu sorunlarla ilgili, m serisindeki bazı modellere bakabilirsiniz, ya da farklı alternatifler için bütçe belirtebilirsiniz.

A serisini önermiyorum, tüm aile a serisi kullanmaktayız ve hepsinde aynı sorunlar, foruma bakarsanız anlarsınız zaten birçok konu var bu sorunlarla ilgili, m serisindeki bazı modellere bakabilirsiniz, ya da farklı alternatifler için bütçe belirtebilirsiniz.

Neden a serisinden memnun değilsiniz? Bisuru forum yorum video falan hepsi öneriyordu A73'ü

Neden a serisinden memnun değilsiniz? Bisuru forum yorum video falan hepsi öneriyordu A73'ü.

Hocam A73'ü hakkında bir bilgim yok, ona bakarsanız Gamepower ürünlerini de öneriyorlar ünlü kanallar, yazılım optimizasyonu ve kameranın gece performansı berbat, oyun oynanmıyor ya da en azından üst modellere farklı güncellemeler getiriliyor, dediğim gibi tekrardan A73 hakkında bilgim yok incelemelere göz atabilirsiniz, sırasıyla A21s, A22, A23, A32 ve A33 telefonlar elimizden geçti hepsinin yazılım optimizasyonu berbat düzeyde, heleki A23 bile 6200TL olmuş iken kesinlikle alınmaz, dediğim gibi m serisine göz atmanızı öneririm.

Geri
Yukarı