Samsung A73 vs Xiaomi12 Lite

KubilayCansu

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki telefon arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Samsung A73 alırsam 128 GB olan modelini alacağım, Xiaomi 12 Lite alırsam 256 GB olan modelini alacağım. 128 GB bana yeter diye düşünüyorum ancak diğer özellikleri arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki telefon arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Samsung A73 alırsam 128 GB olan modelini alacağım, Xiaomi 12 Lite alırsam 256 GB olan modelini alacağım. 128 GB bana yeter diye düşünüyorum ancak diğer özellikleri arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi?
S20 FE.

Samsung a73.71 her türlü işini görecektir.

İki cihaz arasında Xiaomi 12 Lite. Senin yerinde olsam S20 FE alırdım. İki cihazdanda kalite olarak daha iyi.

S20 FE al.
İllaki bir sitede "sepette indirim" vardır, aynı paraya alırsın.
A73 ikisi arasından. Kamera ve batarya olarak daha iyi. İşlemcileri aynı. S20 FE modelini de alabilirsin ikisinden daha iyi cihaz güncelleme önemli değilse.
A73 daha iyi . Ama s20 fe veya ikinci el s21 almak daha mantıklı
Alabiliyorsan S20 FE çok daha iyi.
İki cihaz arasında Xiaomi 12 Lite. Senin yerinde olsam S20 FE alırdım. İki cihazdanda kalite olarak daha iyi.
A73 ve 12 Lite arasından muhtemelen A73 ü seçeceğim ancak S20 FE nin bu kadar önerilmesi biraz şaşırttı beni. S20 FE'nin neden diğerlerine göre bu kadar fazla önerildiği hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı