Samsung Android arayüzü hala kötü mü?

S4'ün TouchWiz arayüzü de bence çok güzeldi. Ben bir sorun yaşamamıştım S4 kullanırken. Şimdi Samsung, One UI kullanıyor ve bence gayet iyi. Telefonum Galaxy A8 (2018).

Hangi model düşünüyorsunuz?

Screenshot_20191226-172958_One UI Home.jpg

Hocam Redmi Note 8 Pro alın geçin :) Amoled olmadıktan sonra Samsung orta seviye almanın mantıklı bir yanını göremiyorum. Xiaomi Note 8 Pro'ya Amoled ekran koysaydı elimdeli Poco F1'i satar alırdım vallahi.

Touchwiz 2 ve 3’u kullandım)(bence Samsung’un yaptığı en iyi arabirimlerden birisi) değil.
O dönemlerdeki Toucjwiz rezildi, o dönemlerde de Samsung'un ciddi rakibi yoktu. G2 ciddi darbe vurdu S4 modeline, Sony ve HTC modellerinin o zamanlarda arayüzü daha iyiydi, Samsung o dönemde ciddi prestij kaybı yaşadı. Daha sonra mecburen S5 ile arayüzü düzeltti, ancak bu defa da S5 modelinin malzeme kalitesi rakipleri HTC M8, Z3, G3 gibi modellere karşı çok kötüydü. S6 ile birlikte Androd tarafında tekrardan zirveye oturdu Samsung, özellikle SD 810 faciası da Samsung'un işini kolaylaştırdı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı