Samsung Ativ Book 2 İncelemesi

Merhaba arkadaşlar, 3 gün önce aldığım Ativ Book 2'nin incelemesini yapacağım. :)

Özellikleri ile başlayalım :

İntel İ5 4200U
NVIDIA 710M gDDR3 2 GB
İntel HD4400
8 GB RAM
1 TB HDD

Özellikleri bu şekilde. Laptop'u 1600 TL'ye Teknosadan aldım. Sırf tasarımı, dış görünüşü için o para verilir. Laptop tek renk koyu bir mavi. Veya Samsung dili ile çakıl mavisi. :D Oyun konusuna gelirsek, düşük ve orta ayarlarda rahat rahat oynatıyor oyunları. BF3 ve Hitman oynamaktayım. BF3'ü düşük ayarlarda rahat rahat oynuyorum. Hitman'da öyle. Maalesef başka oyunum yok, o yüzden çok test yapamadım. Bilgisayarın sesi süper, yani bu kadar beklemiyordum, eski Acer aspire 5560G bilgisayarımda bile bu kadar güzel ses çıkmıyordu. Ses kalitesi süper. Şuanlık hiçbir sorununu göremedim. Gayet şık ve sorunsuz bir laptop. Mac kurulumu içinde uygun. :)

Resimlere geçelim :

KAKn3Lu.jpg

kn7BmRt.jpg

RLwzmmf.jpg

DYPrhoV.jpg

R6QaGhG.jpg

jtCZ3Zh.jpg

Son düzenleme:
710m giriş sınıfı ekran kartı, yeni cıkan oyunları onunla oynayamassın ayrıca gtx serisi değil yanlış yazmışsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı