SAMSUNG ATIV BOOK 3 NP350V5C-S0FTR açılmıyor

• Konuyu başlatan Bekir Öztürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 7B
Laptoptaki pili defalarca söktüm. Harddisk ve ramlari de tekrar tekrar söküp taktım. Açtığımda aynı iletiyle karşılaşıyorum. Adamlar harddiski çok güzel yapmışlar. Kasada harddiskteki gibi yan yana sata ve güç girişi mevcut, usb takar gibi takıyorsunuz. Ama takınca da açamıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios ayarlarınızı default yapmayı deneyin. Olmazsa dediğiniz gibi garantisi varken yollayın.

BIOS'a zaten iletiyi görür görmez daldım tüm ayarları değiştirdim düzelttim. Bir şey fark etmiyor. Adamlar da belki format der.

Samsung'larda f4 olması gerekiyor hatırladığım kadarıyla. Bilgisayarı kapatın. Açma tuşuna bastığınızda seri şekilde f4 tuşuna basıp basıp çekin. Recovery modu gelince önergeleri izleyerek recovery yapın hocam.

Şu an laptop babamın yanında, açmaya çalışmadı ama alırsam niye alıyorsun falan der. Benim ellediğim anlaşılır. Daha sonra yapacağım dediğini.

Laptopu aldım F4e bastım, recovery isimli bir pencere geldi. "Lütfen bekleyin" iletisini 10 dakikadır görüyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı