Samsung Buds Pro 995 TL

Mansion

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Lojistik
Yine bu SamKulaklık, SamTeknoloji, Hatarkozmetik vesairenin uzantısı gibi bu satıcı da. Satılan ürünler ve miktarları aynı. Çakma olabilir, alacak arkadaşlar dikkat etsin.

Arkadaşlar bu aralar bu üründe Online satış yapan platformalarda ciddi indirim ile satış yapan mağazalara dikkat etmenizi öneririm.
Başıma gelen bu ürünle ilgili iki durum var. Ürünü sizin gibi uygun fiyatlı diyerek satın aldım. Satıcı ürünü göndermedi. Ben de şikayet ettim. Satış yapan platform özür mahiyetinde ürünü başka bir satıcısından fiyat farkını da karşılayarak temin etti. Ürün sahte çıktı. Şimdi iade süreçleri ile uğraşıyorum.

Samsung'un üst model telefonu olanlar özellikle kaçırmasın. Diğer telefonlar da Atmos kullanılamıyor maalesef. 1400'e almıştım bende 2 ay önce. Bu fiyata bedava. Şarj süresi de çok iyi. Bana tek şarj ile ortalama 1 hafta gidiyor çok fazla kullanmadığım için.

Samsung'un üst model telefonu olanlar özellikle kaçırmasın. Diğer telefonlar da Atmos kullanılamıyor maalesef. 1400'e almıştım bende 2 ay önce. Bu fiyata bedava. Şarj süresi de çok iyi. Bana tek şarj ile ortalama 1 hafta gidiyor çok fazla kullanmadığım için.

S20 FE ile Dolby Atmos kullanılabiliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı