Samsung C24FG73 1080p 144 Hz VA Curved Monitör İncelemesi

Monitörden memnun musunuz acaba? Curved olması problem yaratıyor mu oyunlarda filmlerde ve internette yazı okurken? VA olduğu için düşünüyorum.
Monitörden aşırı memnunum. Curved olması bir problem değil, aksine, inanılmaz güzel bir şey. Artık düz ekranlara bakınca aşırı garip hissediyorum çünkü köşeleri görüş alanımızdan Curved modellere nazaran daha uzak. Düz ekranlara yakından bakınca dışbükey gibi hissediyorum hatta. Zamanla alışılır tabi ama Curved'dan şahsen vazgeçemem bundan sonra.

- Curved: Sevenler var, sevmeyenler var... ben sevmedim -henüz- :D Belki zamanla alışır ve severim, bilinmez.
Bir de böyle demişim... Aşık oldum resmen Curved olayına :D

Son düzenleme:
Aynı fiyatlarda TN panele para vermektense VA düşünüyorum. IPS lerde güzel ama siyahta hala sıkıntıları var mı bilmiyorum. Normalde baya kötüydüler. Işık sızması vs... VN bana daha ideal geldi. Zaten oyun olarak rekabetçi oyunları oynamıyorum bile. RPG TPS tarzı oyunlar ön planda olduğu için 1HZ olmuş olmamış çok önemli değil.

aynı monitörü aldım gerçekten çok güzel her anlamda enfes bir monitör tek eksi noktası ayak tasarımı bence, yalnız benim monitörde 1 adet ölü piksel çıktı iade ettim itopya halen değerlendirme sürecinde görünüyor yarın arayıp soracam bakalım ya aynısını yada başka bir monitör alacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı