Samsung CF396 FHD vs AOC 22V2Q

Murattosun32

Hectopat

Yeni önerilere de açığım 750 TL civarı.
Buda iyiymiş

Son düzenleme:
Samsung CF396 tavsiye ederim. Bende kullanıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AOC G2260VWQ6 TN panel olduğu için tavsiye etmiyorum. AOC 22V2Q'da ise IPS'lerin genelinde olan ışık sızması olacak. Üstelik çerçeveleri çok ince olduğu için biraz daha fazla ışık sızması olur. Aydınlık bir ortamda kullanırsanız veya karanlıkta parlaklığı sonuna kadar açmazsanız ışık sızması çok daha az olur. Eğer bu şekilde kullanacaksanız AOC 22V2Q'yu, dediğim şekilde kullanmayacaksanız Samsung'u tavsiye ederim.

Samsung CF396 tavsiye ederim. Bende kullanıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
AOC G2260VWQ6 TN panel olduğu için tavsiye etmiyorum. AOC 22V2Q'da ise IPS'lerin genelinde olan ışık sızması olacak. Üstelik çerçeveleri çok ince olduğu için biraz daha fazla ışık sızması olur. Aydınlık bir ortamda kullanırsanız veya karanlıkta parlaklığı sonuna kadar açmazsanız ışık sızması çok daha az olur. Eğer bu şekilde kullanacaksanız AOC 22V2Q'yu, dediğim şekilde kullanmayacaksanız Samsung'u tavsiye ederim.
Konuyu 1 ay önce açmıştım cevap gelmedi aşağıdaki monitorü aldım gayette memnunum ilginiz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı