Samsung CFG73 alındı

1300tl civariyken almistim ilk basta guzel geldi ama sonra gozler alisti herhalde suan goruntu kalitesi normal geliyor etkilenemedim

samsung'un kendi sitesinde model ismi LC24FG73 olarak geçiyor. Ama C24FG73 olarak da görüyorum. Bu iki model aynı ürün mü yoksa farklı modeller mi? Bilginiz var mıdır?

Uzun zamandır düşünüyorum bu monitörü ama ayaklık kısmının genişliğinden dolayı kararsız kalmıştım, şimdi de ürünü alabileceğim bir yer bulamıyorum hep Samsung LC24FG73FQMXUF modeli mevcut sitelerde. Siz de yukarı belirtmişsiniz farklı modeller olduğunu. 1,700 bandında bulabilirsem satın alacağım affetmeyip.

Uzun zamandır düşünüyorum bu monitörü ama ayaklık kısmının genişliğinden dolayı kararsız kalmıştım, şimdi de ürünü alabileceğim bir yer bulamıyorum hep Samsung LC24FG73FQMXUF modeli mevcut sitelerde. Siz de yukarı belirtmişsiniz farklı modeller olduğunu. 1,700 bandında bulabilirsem satın alacağım affetmeyip.
Amazon.com.tr sitesinden LC24FG73FQMXUF modelini 1760 TL fiyat ile aldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı