Samsung CFG73 alındı

Hocam sizden rica etsem telefonu yakınlaştırıp Google Chrome'da herhangi bir sitenin yazısını çekebilir misiniz? Amazon'da yorumları okuduğumda yazılar net değil deniliyor.

IMG_0152.JPG
gayet net

Teşekkür ediyorum ben vatanbilgisayar gibi yerlerde deneyeyim eğer böyle netse bu monitörü almak daha çok isterim vg258q dan.

Hocam özelliklerini beğendim benim için düşündüğümde renk daha önemli. O yüzden samsung modeli ASUS VQ258QR'ı geçiyor benim için. Ama bu yazıların net olmadığını okudum bir-iki yerde değil bir çok yerde. Bakacağım canlı görürüm umarım. Eğer umduğum gibiyse alırım heralde Samsung'u.

Hocam özelliklerini beğendim benim için düşündüğümde renk daha önemli. O yüzden samsung modeli ASUS VQ258QR'ı geçiyor benim için. Ama bu yazıların net olmadığını okudum bir-iki yerde değil bir çok yerde. Bakacağım canlı görürüm umarım. Eğer umduğum gibiyse alırım heralde Samsung'u.
Şuan Cfg73 1609 tl kaçırma derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı