Samsung dahili depolamada "diğer" bölümü çok yer kaplıyor

Goodevil

Decapat
Daha fazla  
Telefonumda depolama alanında diğer diye bir şey var. 128 GB'ın 70'ini kaplıyor ama basıp ne olduğunu göremiyorum. Silsem silemiyorum da. Ne olduğunu anlamamda yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Oppo marka telefon kullanıyorum, apk uygulama yüklerken yanlışlıkla 2 defa ekrana bastım. uygulama yüklenmedi ama hafızadan 2 gb yer gitti. Saklama alanında ki "diğer" kısmında 2 gb artış var, nasıl bakılıyor acaba? Hatta "sistem uygulamalarını göster" seçeneğini açıp paket yükleyiciye baktım ama 282 kb gözüküyordu.

Ben de Oppo marka telefon kullanıyorum, apk uygulama yüklerken yanlışlıkla 2 defa ekrana bastım. uygulama yüklenmedi ama hafızadan 2 gb yer gitti. Saklama alanında ki "diğer" kısmında 2 gb artış var, nasıl bakılıyor acaba? Hatta "sistem uygulamalarını göster" seçeneğini açıp paket yükleyiciye baktım ama 282 kb gözüküyordu.
Aynı problemi Samsung cihazımda ben yaşıyorum. Problemi çözebilmiş miydiniz acaba?

Telefonumda depolama alanında diğer diye bir şey var. 128 GB'ın 70'ini kaplıyor ama basıp ne olduğunu göremiyorum. Silsem silemiyorum da. Ne olduğunu anlamamda yardımcı olabilir misiniz?

Selamünaleyküm belki hortlatmışımdır konuyu ama o diğer klasörü uygulamalarınızın önbelleği ile alakalı durum bende ara sıra kontrol ediyorum 25 35 GB'lar falan yazıyor. Azaltma şekline gelecek olursak dosyalarımdan Android klasörü Media WhatsApp oradan tekrar Media klasörü sonra karşınıza WhatsApp'ın image video document gibi klasörleri gelecektir bu klasörlerin içine girdiğinizde direk karşınıza çıkan resimler galerinizde gözüken resimlerdir klasörün en üstünde sen ve private diye 2 klasör daha vardır bu sent klasörü sizin birisine gönderdiğiniz fotoğraftır ve bunlar galerinizde gözükmez bunları silerek büyük bir alan acabilirsiniz private klasörü ise WhatsApp'da herhangi bir grubun medyasını galerinizde göstermemeyi işaretlediğinizde o fotoğraflar oraya birikir onlarda galerinizde gözükmeyen fotoğraflardır sizin hangi uygulama belleğinden oluşuyor bu GB'lar bilmiyorum benim genelde buralardan oluşuyor ve sildiğimde hepsini 25 GB diğer dosyasının 20 21 kadarını silebiliyorum. Yardım edebildiysem ne mutlu bana (Samsung kullanıcısıyım S21FE)

Yeni konular

Geri
Yukarı