Samsung ekosistemi yenilenmeli mi?

Bütçe
10K
İnsanın gerçekten çok işine yarıyor o yüzden, bende kullanıyorum size de öneririm.
Hocam benlik değil, teşekkür ederim.
Yani akıllı saat bence güzel bir aksesuar ama genel olarak eski bir saat ile yeni nesil arasında benim işime yarayacak bir faktör yok, o yüzden genelde klasik sağlam saatleri tercih ediyorum.

Bir S23 FE kullanıcısı olarak buds 2'den 2 proya, watch 4 classicten 6'ya geçtim :) Buds 3 çıkacaksa beklenir mi, çok arada. Çünkü pro hemen çıkacak mı bilmiyorum, hem de ağustosa çok var hem de buds 2 pro zaten çok iyi bir kulaklık. Buds 2 den 2 pro'ya yine olsa yine geçerim. Watch 4'ten 6'ya geçmek yerine 7 beklenebilir ama. İşlev olarak fark yok çünkü. Yine de ben yenilemek istiyorum derseniz o da olabilir ama değmez diyemem.
Acelem yok, beklerim 😃 peki saat ve kulaklıkta nasıl farklar gördün?

Mesela müzik kontrolünde telefonu cebimden çıkarmak zorunda kalmıyorum veya müziklerimi direk saatten dinliyorum, mesajlarımı saatimden okuyorum gerekli değil ise telefona ellemiyorum böylece ekran süresini azaltıyorum, araba veya bisiklet sürerken hızımı GPS sayesinde ölçüp bu verileri telefonumdan görüp akıllı asistandan öneri alabiliyorum ve arkadaşlarım ile paylaşabiliyorum, spor yaptığımda saatimden adım sayımı, yaktığım kalorileri ve yürüdüğüm mesafeyi görebiliyorum ve bunda da akıllı asistandan öneriler alabiliyorum, canım sıkıldıkça farklı arayüz yükleyip farklı saat takmış gibi hissediyorum o da olmadı yeni kordon alıyorum. Hava durumuna bakıp ona göre hazırlanıyorum telefon yerine koldaki yardımcı bir araç ve çok iyi iş görüyor. Kolumdan Alexa'ya komutlar verebiliyorum, kolumdan navigasyon yardımı alabiliyorum, bunlar sadece bazıları, daha fazlası da var.

Hangi saat var sizde böyle. Açıkçası aşırı gerekli özellik göremedim nedense hala çoğu şeyi telefondan bakmak mantıklı geliyor bende de akıllı saat var sadece AOD açık saati gösteriyor tek işime bu yarıyor

Acelem yok, beklerim 😃 peki saat ve kulaklıkta nasıl farklar gördün?
Saatteki hissettiğim farklardan ilki pil kesinlikle. İkincisi ise ağırlık ama diğeri classicti onun etkisi var. Bir de sanki bir ufak daha hızlı. Bunların dışında aynısı.

Kulaklıkta ise ses kalitesi bir tık daha iyi, malzeme çok daha iyi hissettiriyor, anc daha iyi, ekstra özellikler var işe yarıyor, tasarım kesinlikle çok daha hoş, ben çok seviyorum 2 promu. Zaten ana kulaklığım oldu gitti iyice birçok şeyi onunla yapıyorum. Kesinlikle değdi 2 den geçmeye tabii herkes aynı düşünmeyebilir.

Saatteki hissettiğim farklardan ilki pil kesinlikle. İkincisi ise ağırlık ama diğeri classicti onun etkisi var. Bir de sanki bir ufak daha hızlı. Bunların dışında aynısı.

Kulaklıkta ise ses kalitesi bir tık daha iyi, malzeme çok daha iyi hissettiriyor, anc daha iyi, ekstra özellikler var işe yarıyor, tasarım kesinlikle çok daha hoş, ben çok seviyorum 2 promu. Zaten ana kulaklığım oldu gitti iyice birçok şeyi onunla yapıyorum. Kesinlikle değdi 2 den geçmeye tabii herkes aynı düşünmeyebilir.
Saatteki pil farkı normal, çünkü watch 4 te pil zayıf. Sanırım saat için watch 7 yi bekleyeceğim ama kulaklığı şimdi alabilirim 😄 Peki kulaklığın pil ömrü nasıl buds 2'ye göre?

Saatten memnunum aslında. Ancak güncelleme desteği bitti bitecek, ve son zamanlarda şöyle ufak tefek laglar yaşadım. Yani hayati bişey değil 😄 Zaten aralarında çok bir fark yoksa, veya fiyatına değmez bir şeyler varsa saati değişmem zaten. Ancak kulaklığı cidden değişmem gerek sanırım, çünkü buds 2'nin pil ömrü oyun oynarken yetersiz geliyor bana.
Kulaklık benim içinde gerçekten önemli 😄 oyun için alacaksan özelliklerine vs dikkatli bakmanı öneririö gecikmesi düşük olan kulaklıklar daha iyi olur oyun açısından.

Açıkçası aşırı gerekli özellik göremedim nedense hala çoğu şeyi telefondan bakmak mantıklı geliyor bende de akıllı saat var sadece AOD açık saati gösteriyor tek işime bu yarıyor
Saygı duyarım hocam, akıllı saat tabi ki hayati önem taşımıyor zevk için aldım ben şahsen bazı işlerimi kolumdan halletmek daha pratik ve basit geliyor.

Hangi saat var sizde böyle.
Amazfit Verge, Apple Watch 4 ve Samsung Gear S2.

bende de akıllı saat var sadece AOD açık saati gösteriyor tek işime bu yarıyor
Sizde hangi model var hocam?

Son düzenleme:
Saygı duyarım hocam, akıllı saat tabii ki hayati önem taşımıyor zevk için aldım ben şahsen bazı işlerimi kolumdan halletmek daha pratik ve basit geliyor.

Amazfit Verge, Apple Watch 4 ve Samsung Gear S2.

Sizde hangi model var hocam?

Huawei Watch fit 2 elegant modeli var. Sizdeki modeller çok karışık ve önemi arzı kalmamış cihazlar. Kısaca eskiler

Geri
Yukarı