Samsung Galaxy A04s 64 GB ile Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB 8 GB RAM Takas Yapılmalı mı?

Eselist

Yoctopat
Daha fazla  
"Samsung Galaxy A04s 64 GB" ile "Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB 8 GB RAM" cihazları takas yapmak sizce mantıklı mıdır?
A04s oyun açısından çok iyi olmadığı için Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB 8 GB RAM cihazı ile takas düşünüyorum sizce mantıklı mıdır?
Note 8'in sıfırı ile takas düşünüyorum.

"Samsung Galaxy A04s 64 GB" ile "Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB 8 GB RAM" cihazları takas yapmak sizce mantıklı mıdır?
A04s oyun açısından çok iyi olmadığı için Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB 8 GB RAM cihazı ile takas düşünüyorum sizce mantıklı mıdır?
Olabilir ama Note 8 Pro'ya istediği fiyat nedir ?

Redmi Note 8 Pro daha performanslı A04'e göre am güncel oyunlarda nasıldır bilemiyorum. ROM bir yazılım, telefona format atmak gibi düşün; formatladığın zaman bu yazılımı yüklüyorsunuz ve telefonun orjinal yazılımında olan gereksiz uygulamaları vs. yüklemiyor, işlemci ve bellek kullanımın bir nevi OC yapıyorsunuz. Windows Lite sürümü ve After Burner OC gibi düşünün.
Bu işlerden pek anlamıyorsanız bulaşmayın derim, stok halde de A04'ten iyi.

Kesinlikle mantıklı. A04s donanım olarak yetersiz bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı