Samsung Galaxy A5 Nasıldır?

Fatih M

Hectopat
Daha fazla  
Teknosa'da telefon reyonunda gezdim ve Samsung Galaxy A serinin tasarımını beğendim. Hepsiburada'da fiyati 1439 TL (Samsung Türkiye garantili). Bu telefon yerine başka alternatifler söyler misiniz? Karşılaştırayım. Bir de A5 nasıl telefon? Biraz araştırdım bataryasi iyi diyorlar. İşlemcisi kötü diyorlar ama günlük kullanım ve orta seviye uygulamalarda kasma donma yapmaz herhalde? Telefon önerilerinin tasarımı ve bataryası iyi olsun. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosa'da telefon reyonunda gezdim ve Samsung Galaxy A serinin tasarımını beğendim. Hepsiburada'da fiyati 1439 TL (Samsung Türkiye garantili). Bu telefon yerine başka alternatifler söyler misiniz? Karşılaştırayım. Bir de A5 nasıl telefon? Biraz araştırdım bataryasi iyi diyorlar. İşlemcisi kötü diyorlar ama günlük kullanım ve orta seviye uygulamalarda kasma donma yapmaz herhalde? Telefon önerilerinin tasarımı ve bataryası iyi olsun. İyi sosyaller.
Eğer ön kamerayı çok kullanırım dersen mükemmel bir telefon cam gibi arka kamerada idare eder. Batarya orta seviye internet açıkken sürekli 6.5 saat dayanabiliyor. Telefon boşta beklemede ise 3 gün gidiyor pil tasarruf açık iken.
Yani tam anlamıyla genç telefonu üretmiş Samsung :)

Bataryası çok iyi olmakla beraber ekranı ve performansı çok kötü. Plague Inc. adlı çok basit bir oyunda bile zaman zaman fps düştüğü oluyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı