Samsung Galaxy A5 nasıldır?

BlackBurn81

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Samsung Galaxy A5 almayı düşünüyorum. Technopat incelemesini izledim ve telefonu beğendim. Fakat ben yine de kullanıcılardan yorumlarını almak istiyorum. Telefon nasıldır sıkıntıları var mı? Isınma sorunu var mı? Performansı iyi mi? Kamerası iyi mi? vs. Şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung Galaxy A5 çok iyi bir cihaz. Genelde Android kasar biliriz. Ama bunda öyle bir şey yok. Arayüz harika, tasarımı, kamerasıyla harika bir telefon. Kesinlikle öneririm.

Samsung Galaxy A5 çok iyi bir cihaz. Genelde Android kasar biliriz. Ama bunda öyle bir şey yok. Arayüz harika, tasarımı, kamerasıyla harika bir telefon. Kesinlikle öneririm.
Tasarımı benimde hoşuma girmişti zaten. :) Bir şey daha sormak istiyorum. Eğer telefonu yere düşürdüyseniz yada darbe aldıysa çok fazla hasar alıyor mu? Yani telefonun sağlamlığı iyi mi?

A5 telefonunu kuzenim alıp satmıştı. Nedeni ise performansının düşük olmasıydı. Yani 1300+ lira verdikten sonra iyi bir performans bekliyor insan. Ama siz bilirsiniz. Öyle fazla oyun falan oynamayacaksanız yeterli ve şunu da söylemek istiyorum. Telefonun tasarımı tabiri caizse mükemmel olmuş. Metal olması da ayrı bir güzel. Hem kibar hem de güzel bir tasarıma sahip diye düşünüyorum.

A5 telefonunu kuzenim alıp satmıştı. Nedeni ise performansının düşük olmasıydı. Yani 1300+ lira verdikten sonra iyi bir performans bekliyor insan. Ama siz bilirsiniz. Öyle fazla oyun falan oynamayacaksanız yeterli ve şunu da söylemek istiyorum. Telefonun tasarımı tabiri caizse mükemmel olmuş. Metal olması da ayrı bir güzel. Hem kibar hem de güzel bir tasarıma sahip diye düşünüyorum.
Aslında oyun oynamayı düşünüyorum fakat bütün gün değil zaman geçirmek için. Tabi yazın evde olmayacağım için biraz fazlada oynayabilirim. :)

Güzel alınabilecek bir cihaz. Tavsiye ederim.
Teşekkür ederim yorumlarınız için. Telefonu inşallah haziranın ortalarında alacağım. :) Tekrardan teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı