Samsung Galaxy A5 ROM sonrası sürekli yeniden başlıyor

Başka napabiliriz biliyor musunuz ? Etrafınızda başka bir telefon varsa onun mobil verisine bağlanıp indirme yapabilir misiniz normal internet indirmesine göre daha hızlı olur.
Hocam yarın halletmeyi düşünüyorum şuan yüklemeye bıraktım geç oldu saat çünkü.
Yarın ben size dönüş yapacam sağolun ilginiz için.

Merhaba ben yükledim telefona şu 4 lü olanı BL, AP, CP, CSC olanı ama telefonu test edemiyorum açılıp açılmadığını.
Kendi restarttan sonra download moduna alıyor kendini sistemi başlatmıyor.
Telefona TWRP Recovery yükleyip oradan Format Data diyebilir misiniz ondan sonra tüm dosyaların hepsini seçip kurun.

Telefona TWRP Recovery yükleyip oradan Format Data diyebilir misiniz ondan sonra tüm dosyaların hepsini seçip kurun.
Format Data dedim şimdi odin ile tüm hepsini seçip kuracam.

Kurdum fakat telefon açılmıyor, samsung yazısı gelmiyor telefon kendi kendine downloading moduna giriyor.

Son düzenleme:

Kurdum fakat telefon açılmıyor, samsung yazısı gelmiyor telefon kendi kendine downloading moduna giriyor.
Normalde bunları yapınca düzelmesi gerekiyordu ama biraz daha bakıyım size mesaj atarım farklı bir dosya ile deneyebilriz belki ama olması lazım siz hangi Romu kurdunuz acaba ona göre daha iyi yardımcı olabilrim.

Yeni konular

Geri
Yukarı